5N 1K ile Global Citizen

Hayatınızı değiştirecek olan sosyal sorumluluk projemiz Global Citizen’ın bilmek istediğiniz tüm yönlerini sizin için 5N 1K ile gözler önüne serdik! İşte merak ettiğiniz ve sormak istediğiniz tüm soruların cevabı!

1) Nedir bu Global Citizen?


Öncelikle hayatına yepyeni renkler katacak olan bu projeye hazır olmalısın! Dünyanın bambaşka yerlerinde, farklı tecrübeler kazanacağın, yeni kültürler öğreneceğin bu deneyim sana, liderlik tecrübesinden unutulmaz dostluklara kadar unutamayacağın anılar kazandıracak!

2) Nerede mi?


Aklındaki diğer bir sorunun nereye gideceğim ben olduğunu biliyoruz! Çok düşünmene gerek yok! Kendini geliştirebileceğin, topluma fayda sağlayabileceğin ülkeler seni bekliyor! Sana bir şeyler katmanın yanı sıra birçok şeyi seninde kazandırabileceğin bu deneyimin kapıları sana her zaman açık!

3) Nasıl Global Citizen olunur?


Çok basit! aiesec.org.tr ‘den giriş yapıp kaydını bıraktığın an ilk adımını başarılı bir şekilde atmış olacaksın! Daha sonra tek yapman gereken, profilini tamamlamak ve online sistemimizdeki projelere başvurmak. Bu eşsiz tecrübene yaklaştığın o an heyecan doruklarda olacak!

4) Peki Ama Ne Zaman?


6-8 hafta sürecek olan bu deneyimini, üniversite hayatın bitmeden yaşamalısın! İster yazın, ister sömestr tatilinde isterse uygun olduğun dilediğin zamanda başvurabilir, inanılmaz anılar biriktireceğin zamanlarını doyasıya yaşayabilirsin!

5) Neden Global Citizen?


Başka yerde bulamayacağın bu sosyal sorumluluk projesi sana bambaşka ufuklar açacak, bakış açını geliştirecek! Dilini geliştirirken yeni kültürlere şahit olacağın bu sürede neden orada olduğunu yaşayarak tecrübe edeceksin! ve en önemlisi AIESEC’in sunduğu eşsiz liderlik tecrübesini yaşayacaksın.

6) Kim olacak?


Tabi ki sen! Daha fazla bekleme ve sen de bu projenin bir parçası ol! İçindeki lideri keşfedip dünyaya etki etme sırası sende! Keşke demeden önce iyi ki diyebilmen için projen seni bekliyor!
 
 
Dünyanın dört bir yanındaki Global Citizen Fırsatlarını görmek için tek yapan gereken kayıt olmak!