5N 1K ile Global Talent

Profesyonel bir uluslararası tecrübe yaşamaya hazır mısın? Bu eşsiz deneyimin için tüm sorularının cevabı burada! Hayatını değiştirecek bu profesyonel fırsat önüne yepyeni başka fırsatlar da sunacak! İşte 5N 1K ile Global Talent!

1) Nedir bu Global Talent?


Yeni kapıları açacak ilk adımın burada! Teorik bilgilerini pratiğe dökecek olan bu fırsat seni çalışma hayatına hazır hale getirecek. Tecrübelerinle şu anki sıra arkadaşlarını geride bırakarak seni birkaç adım öne taşıyacak bu staj hayatına yepyeni anlamlar yükleyecek!

2) Nasıl?


Nasıl olur nasıl yaparım deme sakın, çok kolay! aiesec.org.tr’den giriş yapıp kayıt ol ve hayatının değişmesine kendini hazırla! Atacağın bu ilk adımla kendine nasıl bir fayda sağlayacağının farkına var ve başvurunu yap! Her şeyin değiştiğini çalışma hayatında önüne çıkan fırsatlarla göreceksin! Tek yapman gereken, prfilini doldurmak ve dünyanın dört bir yanındaki profesyonel fırsatlara başvuruda bulunmak.

3) Nerede Yapılır?


Sana yeni bilgiler edindirecek, firmaların senden öğrenmeye hazır olduğu tüm ülkelerde yerin hazır! Gittiğin firmaya etki etmeye hazırsan firmalar seni bekliyor. Dünya pazarına açılmak için büyük şans olan bu staj seni sadece yeni ülkelere götürmekle kalmayıp sana yeni ufuklar da açacak!

4) Ne Zaman Global Talent Olunur?


3-18 ay arası değişen bu stajı kendini ayarladığın yılın her döneminde yapabilirsin! Mezun olmana yakın ya da mezun olduğunda yapacağın yurtdışındaki bu staj imkânı, diplomanın yanına ekstra değerler kazandıracak!

5) Peki Ama Neden?


Global Talent, dünyanın farklı yerlerindeki genç ve yetenekli kişileri kısa ve uzun dönemli staj fırsatları sunuyorken neden sen olmayasın bu kişilerden biri? Dil gelişimini ve tecrübelerini arttırırken öğrendiğin tüm pazar bilgisini ülkende kullanırken iyi ki diyeceksin!

6) Kim?


Bu eşsiz tecrübeyi yaşamaktan korkma! Aradıkları kişi sensin! Tecrübeni yaşa, yurtdışında stajını yap ve ülkende tüm rakiplerini ele! Yaşamadan bilemeyeceğin stajını gerçekleştir ve olacakları izle!
 
 
Dünyanın dört bir yanındaki Global Talent fırsatları görmek için tek yapman gereken ücretsiz kayıt olmak: