Aradığınız Güçlü Kadro Nerede (Bulunur)?

İçinde bulunduğunuz kurumun ve aynı zamanda rakiplerinizin çalışma stratejileri ve faaliyetleri sizi daha fazlasını aramaya itiyor. Dış pazara açılmak, pazar payını arttırmak, sürdürülebilir büyüme sağlamak ya da kalitede fark yaratan olmak… Sebebiniz her ne olursa olsun gelişim ve başarı adına rakiplerinizden bir adım öne geçmenin güçlü bir kadro yaratmaktan geçtiğini biliyorsunuz. Peki, bu güçlü kadro nerede? AIESEC, Global Talent Programı ile kurumlara çalışma alanlarına uygun çözüm yolları sağlamakta.

 

Global Talent Uluslararası Şirketler Programı,  hedef pazardaki faaliyetlerini arttırmak isteyen şirketlere sağladığı, pazarın dilinden konuşan genç ve yetenekli çalışanlarla şirketlerin başarı grafiğini yükseltmeye yardımcı olur. Pazarı tanımak, rakip ve ürün analizi yapmak, hedef pazardaki müşteri ilişkilerini geliştirmek ve daha fazlası adına yapılacak her çalışmada, profesyonel genç yetenekler anadil avantajlarını kullanarak size ve şirketinize daha kesin çözümler ve stratejiler sunmaktadırlar.

 

 

Global Education Talent Programı, yabancı dil eğitimindeki kaliteyi arttırmak ve öğrencilerin teorik bilgilerini pratiğe dökebilecekleri ortamı oluşturmak için planlanan program,  dünyanın 126 ülkesinden bu program dâhilinde Türkiye’ye gelen yabancı dil öğretmenleri ile kalitede fark yaratmaktadır. Anaokulları, dil okulları ya da kolejlerde çalışmak için gelen öğretmenler, bulundukları bölgede kültürel anlayışı geliştirerek, temel çalışma seviyelerini arttırarak ve ikinci bir dil için talepleri karşılayarak bulundukları bölgeye büyük bir etkide bulunmaktadırlar.
Global Talent Kobi Programı, firmaların iç pazardaki faaliyetlerini dış pazara taşıyarak uluslararası arenada lider konuma gelmeleri konusunda çözüm yolları sunan program, küçük ve orta ölçekli şirketlere rehberlik etmektedir.  Şirketler, bakanlar kurulunun onayı dâhilinde çalışma izninden muaf olarak gelen genç profesyonellerle daha fazlasına hazırlanmakta ve AIESEC tarafından yürütülen yasal süreçler ile uğraşmalarına gerek kalmadan hedeflerine yönelebilmektedir. 
           

Aranılan nitelikteki çalışanlar ve güçlü bir kadro çok uzağınızda değil. Üç farklı alanı ile Global Talent Programı, değişen dünyanın ve firmanızın beklentilerini karşılamak adına atabileceğiniz en uygun adım olacaktır.

 

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir