Dört Yıl Önce Hayatım Değişti

Selamlar. İsmim Damla. Gazi Üniversitesi Çalışma Ekonomisi öğrencisiyim. AIESEC’e 2015 Mart ayında katıldım. Ankara’da öğrenci olmak hep ayrı, öğrenci olup AIESEC üyesi olmak apayrı bir deneyim benim için. Hele ki ailemi İzmir’de bırakmışken. AIESEC denildiği zaman aklıma gelen en en güçlü kavram aile olmak geliyor. Aile olmak ve bunu sonuna kadar hissetmek. Hata yapmak ve kimsenin sana sırtını dönmemesi. İlk günkü kadar sevilmek. Sonra insanların hayatına dokunmak. Yüzlerinde bir tebessüm bırakabilmek.

damla_GL

Dört yıl önce bir projeyle tanışmıştım AIESEC’le ve sahnedeki güzel insanları görünce bir gün orada olacağıma inanmıştım. Benim hayatım dört yıl önce değişti ve ben bu sene hayat değiştirdim.

Dünyanın on yedi ülkesinden on yedi insan bu yaz gerçekleştirdiğimiz ‘Dünya Bize Katılıyor’ Projesiyle Ankara’ya geldiler. Sadece bize inandıkları için. AIESEC’e inandıkları için.

“Takım olmak çok güzel!” cümlesinin içi doldurulduğu zaman insanın hayatını, örgüsünü, eksenini, döngüsünü, ritmini nasıl değişebileceği ve güzelleşebileceğinin canlı kanıtı oldukları için çok teşekkür ederim.

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir