Fırsatları Gör, Alanını Seç!

Yarın geri kalan hayatının ilk günü olacak, hazır mısın? Bundan sonrasında geleceğini şekillendirebilmek için dünyanın bir ucuna koca bir adım atmaya ne dersin? Yurtdışında kendi alanında gerçekleştireceğin stajınla ne sen eski sen olacaksın ne de kariyer basamaklarında olduğun yerde sayacaksın. Peki ama nasıl?

     Nedir Bu Global Talent?

Bambaşka bir ülkede, bilmediğin kültürel alışkanlıkların arasında yaklaşık bir yıl yapacağın bu stajla, çalışma alanında hakimiyetin artacak ve farklı kültürler arasında yeni bakış açıları kazanacaksın. Liderlik potansiyelini içinde taşımaktan sıyrılıp tüm dünyaya yansıtma imkânı bulacaksın. Peki bu alanlar neler?

     Global Talent Marketing

Öğrenci ve yeni mezunların pazarlamanın çeşitli niteliklerini kazanabildikleri bu stajla, uluslar arası pazarlama, satış ve ya pazar araştırması alanlarında yurtdışında tecrübeler edinebilirsin. Stajın sana uluslar arası satış ve pazarlama, iş geliştirme, pazar araştırması ve veri analizi becerilerini geliştirecek profesyonel bir iş deneyimi kazandıracak.

    Global Talent Teaching

Her birimizin gerek okurken gerek sonrasında şikayet ettiğimiz eğitim alanında, gelişmekte olan ülkelerin eğitim sistemine bir etki de sen olabilirsin. Uluslar arası bir firmada yabancı dil eğitimi üzerine yapacağın stajın, sana farklı bir kültürün ortasında eğitmenlik yapma fırsatı sunacak. Etkili iletişim becerilerini geliştirebileceğin bu tecrübe seni kendi ülkende ufku geniş ve aranan çalışan haline getirecek ve herkesten birkaç adım önde olacaksın.

  Global Talent Information Technologies

Bilişim teknolojileri kapsamında kurumsal bir staj deneyimi yaşayacağın bu fırsat sana,  internet ve mobil teknolojiler alanlarındaki becerilerini geliştirerek uluslar arası bir bakış açısı kazandıracak. Web geliştirme, mobil uygulamalar ve yazılım geliştirme alanlarında gerçekleştirdiğin stajınla yeniliklere açık ve alanına hakim bir çalışan olarak ülkene geri döneceksin.

 

 

 

 

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir