Girişimcilik Ruhu Taşıyanlara Altın Öneriler

Girişimcilik doğuştan kazanılan bir yetenek midir, yoksa sonradan edinilenlerden mi? Bu sorunun cevabını vermek oldukça güç. Ama bildiğimiz bir şey var ki, her insanda olmayan bu özelliğe sahip olan veya olmayan kişilere sunacağımız altın öneriler ile bir adım öne geçebilme şansı elde edeceksiniz!

Yeni Fikirler Oluşturun

Bilineni, yapılmış olanı taklit etmek ne sana yakışır ne de girişimci ruhuna. Farklılıkları keşfederek sunacağın yenilikler seni kopyalamak fikrinden kurtararak, keşfedilmeni sağlayabilir. Yeni fikirler ortaya koyarak, yaratacağın girişim katkısını dört gözle bekleyen yatırımcılar olduğunu unutma!

Güncel Olun

Dünyada olup bitenden haberin mi yok? Aklındaki fikrin uygun olup olmadığını mı merak ediyorsun? Yarışta kalmak için güncel olmaktan başka şansın yok. Geriden geldiğin sürece arkada kalmaman olası bile değil!

Uluslararası Farkındalığı Yakalayın

Tüm dünyaya etki edecek bir fikrin olduğunu düşünüyor, ama bir türlü kabuğundan sıyrılamıyor musun? Büyük resmi görmeden, fikrinizin etki alanını planlayamaz, başkalarından birkaç adım önde olamazsınız.

Global Entrepreneurs Olun

Global Entrepreneurs 3-4. sınıf öğrencilerine ve yeni mezunlara yurt dışında start-upların dünyasına katılarak uluslararası bir profesyonel tecrübe edinme fırsatı sunmaktadır. Bu fırsat sayesinde girişimci ruhlarına katkı sağlamanın yanında 6-8 hafta boyunca birçok ülkede liderlik özelliklerinizi geliştirebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir