Global Citizen olduğunda atlamaman gereken bir şey daha; Her anını fotoğraflamak…

İleride o günleri hatırlamak istediğinde ve bu harika fotoğrafları gördüğünde belki daha da duygulanacaksın ama her anını fotoğrafladığın için “iyi ki!” diyeceğine eminiz.

1- Her gün dünyanın farklı yerlerinden gelmiş kişilerle tanışmaya devam ediyorsun ve arkadaşlık bağlarını daha da sağlamlaştırıyorsun. Arkadaşlıklarının kalıcı olacağını biliyoruz ama bu fotoğrafa bakıp sonradan herkesin pozuna gülmek daha da güzel olacak.

2- Öğrencilerinle geçirdiğin gün ardından birlikte yaptığını o hamurdan oyunları fotoğraflamadan geçmemek lazım. Ne de olsa birlikte mükemmel sanat eserleri ortaya çıkardınız!

3- Projeye biraz ara, tatil gününde yapılacak en güzel şey; gezmek! Evet tek yapman gereken arka plana Taj Mahal görüntüsünü almak ve bunu paylaşmak. Beğeni rekorları kıracağına emin olabilirsin!

4- Bir gün sonu arkadaşlarınla anlaşıp herkesin kendi ülke yemeğini sergilemesi için anlaşmak zaten çok olası, tek yapman gereken o anı da atlamamak. Belki birkaç yemeğin tarifini bile alabilirsin.

5- Projenin son günü, artık gitme vakti… Tanıştığın bütün arkadaşlarınla birlikteyken hep beraber elveda fotoğrafı çektirmek sart oldu, artık hiç unutamayacağın bu tecrübeyi resmetmek isteyeceğine eminiz!

 
 
Dünyanin dört bir yanindaki Global Citizen Fırsatlarını görmek için tek yapan gereken kayıt olmak!