Global Citizenı Diğer Programlardan Ayıran 4 Şey

Farklı bir bakış açısı kazanın!

Herkesin kendince problemleri vardır. Bu problemler için çözümleri de vardır elbette. Global Citizen gibi uluslararası insan çeşitliliği son derece yüksek bir program sayesinde, tüm bu çözümlerle tanışabilirsin. Bu, senin bir çok sorun için farklı çözümleri tecrübe edinmeni sağlayacak.

 

Liderlik, bir kelimeden öteye geçsin!

Aslında, Global Citizen içinde bir yerlerde seninle tanışmak için can atan lideri keşfetmeni  sağlıyor. Peki, bunu nasıl gerçekleştiriyor? Başta, AIESEC’in 70 yıllık tecrübesini de arkasına alan bu program; sana, sorumluluk alıp şekillendirebileceğin uluslararası bir ekosistem yaratarak içindeki lidere olan güveni kazanmanı sağlıyor. Bundan sonrası içindeki lideri daha iyi tanıyıp, onu hayatınızın her alanına dahil edeceğiniz süreçtir!

 

1

 

İnsanlarda bıraktığın etkiyi gör!

 

Global Citizen programıyla katılabildiğin sosyal sorumluluk projeleri ile dünyanın bir ucundaki insanlara yaptığın katkıyı gördükçe neden bu programı seçtiğini anlayacaksın. Bu süreçte tanıklık edeceğin insan hikayelerinin sende bıraktığı etki ise gelişimini desteklemekten öteye geçip doğrudan kalbine dokunacak!

 

Takım olmanın tadını çıkar!

 

Senin gibi dünyanın bir ucundan gelen genç insanlarla takım olma bilincini keşfettikçe bu duyguya bağlanacağına adım gibi eminim. Unutmaman gereken bir şey var, takım olma süreci biraz zaman alabiliyor ve bu kısım da asıl eğlenceyi oluşturuyor.

 

 

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir