Gözlerinden Dünya Fışkıracak

Artık “Şimdi ne yapacağım?” diye düşünmekten uykuların kaçamayacak! Nereden başlayacağını bilmediğin günler geride kaldı! Yapacağın stajla kendini yeniden keşfedecek ve dünyanın bambaşka yerlerine yelken açacaksın! İşte Global Talent olduğunda kazanacağın avantajlar!

Yeni Fikirler

Yurtdışında görüp yaşayacağın her bir tecrübe, iş hayatında sana yeni ufuklar açıp, yeni fikirler üretmende yardımcı olacak. Ortaya attığın yeniliklerle herkesi dikkatini çekecek ve yabancı pazarlar hakkındaki bilgin herkesi şaşırtacak!

Pratik

Dört yıllık üniversite hayatın boyunca öğrendiklerini kullanıp artık teorik bilgini pratiğe dökeceğin bu staj hayatını değiştirecek. Kağıt üzerinden kalkıp canlanacak olan becerilerin ve daha da öğrenip üzerine ekleyeceklerin seni bile şaşırtacak!

Dünya Vatandaşlığı

Dünyanın öbür ucunda bilmediğin bir kültürün içinde yapacağın bu stajla artık sen de gözlerini açacak, yepyeni ufuklar keşfedeceksin. Dünya sorunlarıyla yakından ilgilenip sen de elini taşın altına koyacak, önyargılarından kurtulacak ve iş yerlerinde aranan, ihtiyaç duyulan o çalışan olacaksın!

CV’de Avantaj

Yeni mezun sınıfına girdiğinde iş başvurularını yaparken bomboş bir CV vermeye senin de için el vermeyecek! Tam zamanlı çalışırken bir yandan da dil gelişimini tamamladığın bu staj sonunda başvurularını dertsiz tasasız yapacaksın! Yurtdışında edindiğin deneyimlerin CV’nde parlayacak!

Tecrübe

Kendi çalışma alanını yabancı pazarlarda görerek tamamen farklı bir ülkede yaşayacağın bu deneyim hayatının tecrübesi olacak! İçindeki lideri keşfedecek, girişimci ruhunu ortaya çıkaracak bu tecrübeyi yaşayıp ülkene geri döndüğünde gözlerinden dünya fışkıracak!