Hayallerimi gerçekleştirerek yaşıyorum

Çocukluğumdan beri hayal kurmayı seven biri oldum. Öyle ki arkadaşlarım bana hep sen kendi dünyanda yaşıyorsun derlerdi. Küçükken bu sadece zaman geçirmek için bulduğum bir aktiviteyken AIESEC’e katıldığımdan beri sadece hayal kurmakla kalmayıp bu hayallerimi nasıl gerçekleştirebileceğimi öğrenme şansı buldum.

Artık hayatımı hayallerimi gerçekleştirerek yaşıyorum. Yetkinliklerim, karakterim, güçlü ve zayıf yönlerim… Hepsi AIESEC hayatım boyunca tecrübe ettiğim insanlar, şehirler, ülkeler tarafından sınandı ve etrafımda görmek istediğim değişiklikleri önce kendimde yapmamı sağladı.

22 yaşında başka hiçbir yerde kazanamayacağım bir tecrübe

AIESEC’e 2010’da Eskişehir’de katıldım ve 3 sene boyunca pozitif etki edebilmek için yaklaşık 40 kişinin AIESEC programları ile yurt dışına gitmesine ve farklı ülkelerden 60 kişinin Eskişehir’deki projelerde ve şirketlerde görev almak üzere gelmesinde aktif sorumluluk aldım. 2 yıldır AIESEC’in Türkiye ofisinde 22 yaşında başka hiçbir yerde alamayacağım ölçekte bir tecrübe alıp, Türkiye’yi ve Dünya’yı daha yaşanılabilir kılmak adına liderlik gelişimi üzerine çalışıyorum.

Kaan Keskin

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir