Karikatürlerle Sosyal Sorumluluk Projelerinin Bir Parçası Olmanın Önemi

Neden uluslararası bir projede gönüllü olarak çalışmalıyım ki? Bu tecrübe bana neler katacak diyorsan, yaşayacağın bu eşsiz hikayeye neden dahil olman gerektiğini, sosyal sorumluluk projelerinin bir parçası olmanın önemini karikatürlerle anlatmak istedik.

1- Gittiğin Ülkenin Kahramanı Olmak için

Evet belki doğa üstü güçlerimiz yok, belki de süper kahramanalar gibi uçamıyoruz ama insanlara etki etmek, dünyanın değişimine bir yerden başlamak, kötü olan şeyler ile savaşmak, en mükemmelini elde etmek için süper kahramanlar gibi olmanız gerek . Global Citizen size bunları yapmanız için fırsatlar sunar.

2-Yaşadığınız her andan zevk almak için


Kendi sorunlarınıza, fanusunuza o kadar kapılmışsınız ki dünya sorunlarına, bambaşka kültürlere, bir yerde kendinizi geliştirmeye ve fanusunuzdan çıkmaya vakit ayırmanın zamanı gelmedi mi sizce de? Yeni insanlarla, yeni bir kültürle dans et edebildiğin kadar!

3-Hayallerinizin peşinden koşmak için


Evet, sen de bir şeyleri değiştirebileceğine inanıyorsun ama yalnız mı hissediyorsun? Hissetme! Senin gibi birçok insan aynı amaç uğruna dünyanın farklı ülkelerinden gelerek gönüllü çalışmak için can atıyorlar. Unutma, çocukken kurduğun başkaları için vazgeçtiğin o tozpembe hayallerini yaşamanın zamanı geldi!

4-Kendinizi Geliştirmek için

Yoksa sen de “anlıyorum ama konuşamıyorum işte” diyenlerden misin? İşte sana hem kişisel olarak gelişebileceğin hem de yabancı dilini geliştirebileceğin eşsiz tecrübeler kazanabileceğin bir fırsat!

5-Yaşanabilecek bir dünya için

Değişime bir adım daha yaklaşabilmek için sen bir adım attı ki çevrendekiler de bundan etkilenip bir adım atsınlar. Liderlik dediğimiz şey de işte tamda bu!

6- Kendinizi farklı dünyalara açmak için

Uluslararası alanda yaşayacağınız bu tecrübe hayal edemeyeceğiniz kadar gerçek. Hem gönüllü olup başkalarının hayatına etki edeceksin, hem de her an farklılıklarının tadını çıkaracaksın. Unutma Global Citizen farklı dünyalar keşfedebilmen için seni bekliyor!

Şimdi Kayıt Ol!

[contact-form-7 404 "Not Found"]