Küçük Adımlar Büyük Umutlar

Hayatta her şeyi kendin için yapmak! Bu aksiyonlar çoğu zaman sana bir şey katmaz. Sadece kendini düşünüp bencil olmamak, başkalarını düşünmek ve onların iyiliği için de çabalamak gerekir. İnsanlara yardım eli uzat, iyilik için uğraş, yardım ve dayanışma için elinden geleni yap ki bu yaptığın küçük adımlar büyük umutlar olarak meyvesini versin.

1)YARDIM KAMPANYALARI

 

 

Sosyal sorumluluk projelerine katılarak bir çok insana, genç yüreklere ulaşabilirsin. İhtiyaç sahibi insanlara gerekli olan maddi desteği sağlayabilirsin.

 

2)EĞİTİM DESTEKLERİ

 

 

Bir çok gencin okuyamadığı iyi öğrenim göremediği bir dünya… Onlar için kitap, defter vb. desteği sağlamak okumalarına yardımcı olmak, ders vererek ilgi göstermek. Kampanyalar düzenlemek birlik  beraberlik içinde olmaktır.

 

 

3)BARIŞ SÜREÇLERİNE DESTEK

 

 

Dünyada iyiliğin her geçen gün artması gerekirken, kötülükler, savaşlar hiç bitmiyor. Bunun için din, dil, ırk ayrımı gözetilmeyen bir dünya ve anlaşabilmekten geçer. Genç zihinlere iyilik aşılanırsa savaşlar biter, çözüm arayışları sürer.

 

 

4)PSİKOLOJİK YARDIM

 

 

Savaşlardan sonra o masum insanlara destek vermek, bir gülüşleri için elinden geleni yapmak. İnsanlığın en büyük ilkesidir ihtiyacı olduğunda birinin yanında olmak. Dayanışma içinde manevi destek vermek.

 

 

5)GLOBAL CITIZEN

 

 

Yardımlaşma, dayanışma, eğitim gibi alanlarda fırsat sağlayan Global Citizen programı ile yurt dışında sosyal sorumluluk projelerini desteklemenin ve daha iyi eğitim, hayatının başlangıcıdır. Hiç tanımadığın bir insana bilmediğin yerlerde destek olmak için elinden geleni yaptığın bir imkandır.

 

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir