Sensin Global Citizen!

Okuyacağın her bir satırı kardeşin yapamadı, arkadaşın bilmiyor ve belki de kuzenin için artık çok geç. Henüz haberin olmayabilir ama aslında sensin Global Citizen! Sıradaki sosyal sorumluluk projesinin kahramanı sen olacaksın!

1) Polonya


İlk defa adımını atacağın bu ülkede proje gerçekleştirmenin tadını çıkarırken, yeri geldiğinde bir futbol maçında kendini kaybedeceksin. Ama en önemlisi ve en etkilisi, liderliğin ne demek olduğunu Polonya’da öğrenecek, içindeki liderliği burada keşfedeceksin!

2) Malezya


Bu ülkede sosyal sorumluluk projesi yapma fırsatını kaçırmamalısın! Şimdi dahil olacağın bu projeyle, yepyeni bir kültürü öğrenecek, yepyeni insanlarla tanışacaksın. Tüm bu yeniliklerle birlikte farklılıkları yaşayacağın projen Malezya’da seni bekliyor!

3) Ukrayna


Farklılıklarıyla kazandığın tecrübeler sayesinde içindeki lideri keşfettin ama nerede bunun heyecan verici dakikaları mı diyorsun? Birbirinden güzel deneyimlerin sana artı kazandırırken, Ukrayna’da katıldığın projenden biriktireceğin keyifli anılara hazır ol!

4) Macaristan


Kendine katacaklarının yanı sıra bir de gittiğin yere verebileceklerini düşün! Belki de Macaristan’da tanışacağın arkadaşlarına ve projene bambaşka boyutlar katarak, senden sonraki kahramanlara yepyeni yolar çizeceksin!

5) Rusya


Gideceğin yerin Rusya olması gözünü korkutmasın. Ne kazanacağım ya da ne kazandıracağım deme, daha iyisini yapacak, mükemmel olması için uğraşacak kişi sensin. Diyoruz ya sensin Global Citizen!