2015’te En Çok Global Citizen’ı Ağırlayan Ülkeler

Arkamıza dönüp baktığımızda ‘’Güzel bir tecrübe yaşamışız!’’ diyebilmenin mutluluğu olmalı. Bu güzel tecrübeyi yaşatan Global Citizen ile tanışmış, 2015 yılının en renkli zamanlarını geçirmişizdir. Peki bu tecrübeyi yaşamamız için bize olanak sağlayan ülkeler nereler bir de onlara bakalım! İşte karşınızda 2015 yılının en çok Global Citizen’ını ağırlayan ülkeler!

 

BREZİLYA!

 

 

2015 yılında Global Citizen tecrübesini en fazla yaşatan ülkelerden biri Brezilya! Yapılan sosyal sorumluluk projelerinin sayısı ve çeşitliliği bakımından bu anlamda en değerli ülkelerden biri. Ayrıca projelerin ülke çeşitliliğini baz alması da projeyi gerçekleştiren kişiler için uluslararasılığın doruklarına ulaşmasını sağlıyor!

 

HİNDİSTAN!

 

 

Herkesin aklında bir sürü soru ile gittiği bir ülke Hindistan. Hakkında çok şeyin bilinmediği ama gidildiğinde gerçekten hayat değiştiren bir tecrübe yaşatan bir yer! Konfor alanınızın tamamen dışında olan ve sizi kültürü ile sarıp sarmalayan bu ülkede, Global Citizen’ı yaşamak eşsiz bir tecrübe!

 

MISIR!

 

 

Sadece piramitlerini ve efsanelerini bildiğiniz bu ülkede yaşayabileceiğiniz tecrübe inanılmaz! Çünkü yapılan projelerin gerçekten Mısır’a neler kazandırdığını gördüğünüzde hissettiğiniz duygu tarif edilemez. Sosyal sorumluluk nedir ve neden ihtiyaç duyulur bunu anlamak için en doğru tercihlerden biri Mısır! Bu arada aramızda kalsın, gidenlerden duyduk, piramitler gerçekten çok güzelmiş!

 

UKRAYNA!

 

 

Ukrayna’da yapılan projelerle kişilere ve dünya barışına nasıl katkı sağlayacağınızı net bir şekilde görebilirsiniz. Buna ihtiyacı olan bir ülkede bulunmanın verdiği sorumluluk ile inanılmaz bir tecrübe yaşıyorsunuz. Sanıyoruz ki en çok Global Citizen’a ev sahipliği yapmasının nedeni de bu!

 

SIRBİSTAN!

 

 

Kendine has kültürü ile belki biraz da içine kapanık kalmış bir ülke! Kendilerini ve kültürlerini tüm dünyaya tanıtabilmek için ise Global Citizen’a fazlası ile önem veren bir ülke! Bu sorumluluğu bilerek proje yapmanın tadı damağınızda kalacak! Bir ülkenin dışa açılan kolu olmak belki de hiç karşılaşamayacağın bir tecrübe!

 

Kış projelerine katıl, Global Citizen ol ve eşsiz tecrübeleri bu ülkelerde sen de yaşa!

 

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir