Uluslararası Farkındalığı Yaşamının 4 İmkânı

Geleceğinizi şekillendirirken tecrübelerinizin ve bilgilerinizin yanında uluslararası farkındalığınız olmazsa olmanız olacak. İşte bunu yaşamanın dört yolu!

1) Yeni Kültürler Öğren


Kendi sınırlarının dışına çıkabilmen ilk şartın! İster yemeğini ye ister insanını tanı ama mutlaka öğren! Dünyayı keşfetmenin en kısa yollarından biri olarak yeni kültürler öğrenmen, birbirinden farklı alışkanlıkları keşfetmen sana bambaşka kapılar açacak!

2) Dünya Sorunlarıyla İlgilen


Oku, gez, dolaş ama yaşadığın dünyanın sorunlarını göz ardı etme. Bu sorunları bil ki, kendi üzerine düşenin ne olduğunu fark et ve hemen harekete geç! Bilinçli duruşun, yaşayacağın farkındalığın en önemli parçası olacak!

3) Yabancı Pazarlara Açıl


Öğrencilikten çıkıp iş hayatına atıldıysan, çalışma hayatında mümkün olduğunca uluslar arası tecrübe kanacağın firmalarda çalışmaya özen göster! Sana yabancı pazarlara hakim kılacak firmalar, seni farkındalığında bir adım daha öne taşıyacak!

4) Global Talent’a Git!


Uluslar arası farkındalığını yaşayabileceğin en güzel stajın Global Talent olacak! Dünyanın başka bir yerinde, yeni kültürler içinde çalışırken yabancı pazarlarda en güzel tecrübeni kazanacaksın! Mezun olduğun an vakit kaybetmeden bu stajı yapmalısın!

Şimdi Kayıt Ol!

[contact-form-7 404 "Not Found"]