fbpx

Üyelik

AIESEC’in bir parçası olmak, global düşünen genç liderlerin oluşturduğu büyük bir topluluğa girmektir. AIESEC’in üyelik fırsatından faydalanan gençler gönüllü çalışarak kendi potansiyellerini geliştirirken, topluma da pozitif etkide bulunurlar. Genç nesil olarak fırsatlarla dolu, yaşanabilir bir Dünya yaratma şansına sahibiz. Günümüz genç nüfusunun ise uluslararası bakış açısına, pratik tecrübeler edinmeye ve liderlik vasıflarını geliştirmeye ihtiyacı var.

 • AIESEC Üyeliği Hakkında

 • Potansiyelinizi tam olarak bulun

  Takım oyununa dayalı yoğun deneyimlerimiz size büyümenizi sağlayan bir ortamda kişisel ve mesleki beceriler kazandıracaktır.

 • Hayat boyu süren bağlantılar kazanın

  AIESEC'e katılarak, dünyanın dört bir yanındaki 40.000'den fazla üyeden biri olursunuz. Küresel sorunlara karşı duyarlı, tutkulu, aynı düşünen genç insanlarla iletişime geçin.

 • Dünyada etki yaratın

  AIESEC üyesi olarak, eylemlerin çevrenizdeki insanlar üzerinde doğrudan etkisi vardır. Takım arkadaşlarınızı etkilemekten, topluluklarınızdaki değişikliği yönlendirmeye kadar, dünyayı şekillendirme olanakları elde edersiniz.

blank
blank
blank

Kendinize Ne Katacaksınız?

Etkileşim
Kendilerinden daha büyük bir amaca hizmet için bir araya gelen dünya gençleriyle etkileşimde olarak kendinizi ve etrafınızdaki insanları güçlendirirsiniz.
Çözüm Odaklılık
Yurt dışında gönüllü olmak kolay bir tecrübe değildir, zorluklara karşı dayanıklılık gerektirir. Bu tecrübe sayesinde çözüm odaklı olmayı öğrenirsiniz.
Kişisel Farkındalık
Konfor alanınızı terketmek, duyduklarınızdan fazlasını görmek size yeni dünyalar açacak. Değerlerinizi keşfedecek, kişisel farkındalığınızı artıracaksınız.
Duyarlı Bir Dünya Vatandaşı
Dünya sorunlarının çözümüne katkıda bulunmak, etkinizi gerçek zamanlı olarak görmek, dünyayı gerçekten değiştirebileceğinizi farketmenizi sağlayacak. Duyarlı bir dünya vatandaşı olmak için ilk adımı atacaksınız.

Neler Yapabilirsiniz ?

AIESEC, sivil toplum kuruluşu olarak faaliyet göstermektedir – kar amacı gütmeyen bir amaçla faaliyet gösteren bir dernek. Her AIESEC ekibi ve üyesi, dünya için gençlik liderliği hareketimizi yaratmamızda rol oynamaktadır. Üyelik departmanlarımız hakkında daha fazla bilgi edinin!

 • Gençler için Müşteri Tecrübesi

  Şehrinizdeki gençleri yurt dışındaki deneyimlerimize bağlamak için destekleyin. Deneyimlerinden en iyi şekilde faydalanmalarına yardımcı olmak için yurt dışı AIESEC ofisleri ve liderlik geliştirme modeliyle birlikte çalışacaksınız.

 • Firmalar için Müşteri Tecrübesi

  Yerel şirketler veya kuruluşlar için satış departmanında çalışın. Kurumsal ilişkileri yönetirsiniz, kuruluşların nasıl çalıştığı hakkında bilgi edinebilir ve stajyerinizin şehrinize yerleşmesine yardımcı olursunuz.

 • Pazarlama

  İdeal müşterilerimizi ürünlerimize çekmek için yaratıcılık ve analitik becerilerinizi kullanarak stratejik kampanyalar oluşturun. Müşteri analizi ve beyin fırtınası yapabilir ve bunları gerçekleştirecek şekilde işbirliği yaparsınız.

 • İnsan Kaynakları

  Üyelerimizin gelişimini takip edeceksiniz. Eğitim geliştirme planları tasarlayacak, performansı izleyeceksiniz ve başarıyı kutlayacaksınız. İnsan gelişimini yakından gözlemleyecek ve raporlayabileceksiniz.

 • Finans

  Operasyonel stratejilerimizin etkin ve verimli bir şekilde yürütülmesini sağlamada kritik bir rol oynar. Mali durumu izleyecek, yatırım stratejileri sağlayacak, kanunlara ve iç politikalarımıza uyduğumuzdan emin olacak ve gelecekte de sürdürülebilir işler yaptığımızdan emin olacaksınız.

3 Adımda Üyelik

 • 1. KAYIT OLUN

  Websitemizdeki başvuru formunu doldurduktan sonra, üye alım zamanı geldiğinde tanışma toplantısı ve mülakatlar için sizinle iletişime geçilir.

 • 2. MÜLAKAT

  Başvurunuzu gönderdikten sonra başvuru yaptığınız AIESEC şubesi tarafından mülakata davet edilirsiniz. Mülakatlarda AIESEC yetkilileri tarafından kişisel yetkinlikleriniz ve becerileriniz değerlendirilir.

 • 3.KABUL

  Mülakat sürecinde başarılı olursanız, takımlarımızdan birine kabul edilirsiniz ve takım üyesi olarak yeni bir role başlarsınız. Liderliğinizi geliştirme süreciniz şimdi başlıyor!

Hayır, üyelik için herhangi bir ücret ödenmez.

Hayır, yurt dışı programlarından faydalanmak için üye olmak gerekli değildir.

Üye olabilmeniz için 18 - 30 yaş aralığında olmanız gerekmektedir.

Üyelik Başvuru Formu

aiesec.org.tr/aydinlatma
TOP
blank
Sayfa yükleniyor...