Genel Merkez | İstanbul

Adres:Tomtom Mah. Postacılar Sk. Şaup Ap. Daire:1 Beyoğlu / İSTANBUL

Adana Telefon:

0545 744 57 82

E-posta:

adana@aiesec.org.tr

Adres:

Güzelyalı Mah 81042 Sk No:18 Kat:1 Çukurova/Adana

Ankara Telefon:

0312 213 94 25

E-posta:

ankara@aiesec.org.tr

Adres:

Cengiz Han Cd. 36. Sk. No:24 Bahçelievler / ANKARA

Antalya Telefon:

0545 243 73 23

E-posta:

antalya@aiesec.org.tr

Adres:

Kızılsaray mah. Yener Ulusoy Bulv. Pırıltı İş Merkezi Kat:2 Muratpaşa / Antalya

Bursa Telefon:

0224 223 87 80

E-posta:

bursa@aiesec.org.tr

Adres:

Beşevler Mahallesi Yıldırım Caddesi No:278 Pars Apartmanı Kat:4 Daire:7

Denizli Telefon:

0258 262 44 24

E-posta:

denizli@aiesec.org.tr

Adres:

Altıntop Mahallesi, 837 Sokak Kızılhisar Apartmanı no:14 kat:3 daire:6 Merkezefendi/Denizli

Eskişehir Telefon:

0222 220 24 38

E-posta:

eskisehir@aiesec.org.tr

Adres:

Hoşnudiye Mahallesi Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Caddesi Dönem Apartmanı Kat:7 No:26, Tepebaşı, Eskişehir

Doğu Akdeniz Telefon:

0533 842 24 10

E-posta:

doguakdeniz@aiesec.org.tr

Adres:

Doğu Akdeniz Üniversitesi, Genel Derslikler Binası, 3. Kat, Gazimağusa

Gaziantep Telefon:

0342 360 41 60

E-posta:

gaziantep@aiesec.org.tr

Adres:

Güneykent Mahallesi 102242. Sokak Ali Kiraz Sitesi B Blok No:3/B/01 Şahinbey Gaziantep

İstanbul Telefon:

0212 293 88 36

E-posta:

istanbul@aiesec.org.tr

Adres:

Tomtom Mahallesi, No:16/4, Nur-i Ziya Sk., 34433 Beyoğlu/İstanbul

İstanbul Asya Telefon:

0216 348 02 12

E-posta:

istanbul-asia@aiesec.org.tr

Adres:

Osmanağa Mahallesi, Söğütlüçeşme Cad No:33 D:10 K: 6, 34714 Kadıköy/İstanbul

Batı İstanbul Telefon:

0212 571 16 17

E-posta:

istanbul-west@aiesec.org.tr

Adres:

İzzettin Çalışlar Caddesi, Barbaros Hayrettin Sokak, Kalyon Apartmanı, No:2, Daire:13 Bahçelievler/İSTANBUL

İzmir Telefon:

0232 464 38 88

E-posta:

aiesec.izmir@aiesec.net

Adres:

Alsancak Mahallesi, Kıbrıs Şehitleri Cd. Kervan Apt. No:7/9, 35170 Konak/İzmir

Kocaeli Telefon:

0262 322 60 92

E-posta:

kocaeli@aiesec.org.tr

Adres:

Karabaş Mahallesi Şehit Musa Sokak Doruk Apartmanı No:15 D:5-6, 41200 İzmit/Kocaeli

Konya Telefon:

0533 616 54 96

E-posta:

konya@aiesec.org.tr

Adres:

Hocahasan Sk. 11-9 Abdülaziz Mahallesi 42040, Meram

Sakarya Telefon:

0543 875 55 93

E-posta:

sakarya@aiesec.org.tr

Adres:

Adres: İstiklal Mah. 387. Sok. No:2 Serdivan/Sakarya

Trabzon Telefon:

0534 223 21 60

E-posta:

trabzon@aiesec.org.tr

Adres:

Kalkınma Mahallesi, Farabi Cd. No:9, 61080 Ortahisar/Trabzon