Genel Merkez | İstanbul

Adres:Tomtom Mah. Postacılar Sk. Şaup Ap. Daire:1 Beyoğlu / İSTANBUL

Adana Telefon:

0322 453 77 44

Fax:

adana@aiesec.org.tr

Adres:

Ziyapaşa Mah 67074 Sk No:3 Seyhan / Adana

Ankara Telefon:

0312 213 94 25

Fax:

ankara@aiesec.org.tr

Adres:

Cengiz Han Cd. 36. Sk. No:24 Bahçelievler / ANKARA

Antalya Telefon:

0545 243 73 23

Fax:

antalya@aiesec.org.tr

Adres:

Kızılsaray mah. Yener Ulusoy Bulv. Pırıltı İş Merkezi Kat:2 Muratpaşa / Antalya

Bursa Telefon:

0224 223 87 80

Fax:

bursa@aiesec.org.tr

Adres:

Konak Mahallesi, Seçkin Sk. 23/13, 16110 Nilüfer/Bursa

Denizli Telefon:

0258 262 44 24

Fax:

denizli@aiesec.org.tr

Adres:

Altıntop Mahallesi, 837 Sokak Kızılhisar Apartmanı no:14 kat:3 daire:6 Merkezefendi/Denizli

Eskişehir Telefon:

0222 220 24 38

Fax:

eskisehir@aiesec.org.tr

Adres:

Hoşnudiye Mahallesi Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Caddesi Dönem Apartmanı Kat:7 No:26, Tepebaşı, Eskişehir

Doğu Akdeniz Telefon:

0533 842 24 10

Fax:

doguakdeniz@aiesec.org.tr

Adres:

Doğu Akdeniz Üniversitesi, Genel Derslikler Binası, 3. Kat, Gazimağusa

Gaziantep Telefon:

0342 360 75 22

Fax:

gaziantep@aiesec.org.tr

Adres:

Güneykent Mahallesi, 102219. Sk. No:14, 27470 Şahinbey/Gaziantep

İstanbul Telefon:

0212 293 88 36

Fax:

istanbul@aiesec.org.tr

Adres:

Tomtom Mahallesi, No:16/4, Nur-i Ziya Sk., 34433 Beyoğlu/İstanbul

İstanbul Asya Telefon:

0216 348 02 12

Fax:

istanbul-asia@aiesec.org.tr

Adres:

Osmanağa Mahallesi, Söğütlüçeşme Cad No:33 D:10 K: 6, 34714 Kadıköy/İstanbul

İstanbul Batı Telefon:

0212 571 16 17

Fax:

istanbul-west@aiesec.org.tr

Adres:

Kartaltepe Mah Pembe Ay Sokak Huzur Apt no3:0 daire 1

İzmir Telefon:

0232 464 38 88

Fax:

izmir@aiesec.org.tr

Adres:

Alsancak Mahallesi, Kıbrıs Şehitleri Cd. Kervan Apt. No:7/9, 35170 Konak/İzmir

Kocaeli Telefon:

0262 331 84 21

Fax:

kocaeli@aiesec.org.tr

Adres:

Karabaş Mahallesi Şehit Musa Sokak Doruk Apartmanı No:15 D:5-6, 41200 İzmit/Kocaeli

Sakarya Telefon:

0541 650 54 40

Fax:

sakarya@aiesec.org.tr

Adres:

Sakarya Üniversitesi merkez kütüphane alt katı 105 numaralı oda, 54100 Serdivan/Sakarya

Trabzon Telefon:

-

Fax:

trabzon@aiesec.org.tr

Adres:

Kalkınma Mahallesi, Farabi Cd. No:7, 61080 Ortahisar/Trabzon

Yalova Telefon:

0226 812 18 72

Fax:

yalova@aiesec.org.tr

Adres:

Güneş Teknik Fevzi Çakmak Mah. Fırın Sk. No: 17/b Merkez/Yalova 77200

Konya Telefon:

-

Fax:

konya@aiesec.org.tr

Adres:

Hocahasan Sk. 11-9 Abdülaziz Mahallesi 42040, Meram