İletişim

Bizimle hemen iletişim kurmak için tüm adreslerimiz aşağıda listeledik

Genel Merkez | İstanbul

Adres:Tomtom Mah. Postacılar Sk. Şaup Ap. Daire:1 Beyoğlu / İSTANBUL

 

Adana

Telefon: 0322 453 77 44

E-Posta: adana@aiesec.org.tr

Adres : Ziyapaşa Mah 67074 Sk No:3 Seyhan / Adana

Ankara

Telefon: 0312 213 94 25

E-Posta: ankara@aiesec.org.tr

Adres: Cengiz Han Cd. 36. Sk. No:24 Bahçelievler / ANKARA

Antalya

Telefon: 0545 243 73 23

E-Posta: antalya@aiesec.org.tr

Adres: Kızılsaray mah. Yener Ulusoy Bulv. Pırıltı İş Merkezi Kat:2 Muratpaşa / Antalya

Bursa

Telefon: 0224 223 87 80

E-Posta: bursa@aiesec.org.tr

Adres : Konak Mahallesi, Seçkin Sk. 23/13, 16110 Nilüfer/Bursa

Denizli

Telefon: 0258 262 44 24

E-Posta: denizli@aiesec.org.tr

Adres: Altıntop Mahallesi, 837 Sokak Kızılhisar Apartmanı no:14 kat:3 daire:6 Merkezefendi/Denizli

Eskişehir

Telefon: 0222 220 24 38

E-Posta: eskisehir@aiesec.org.tr

Adres: Hoşnudiye Mahallesi Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Caddesi Dönem Apartmanı Kat:7 No:26, Tepebaşı, Eskişehir

Doğu Akdeniz

Telefon: 0533 842 24 10

E-Posta: doguakdeniz@aiesec.org.tr

Adres : Doğu Akdeniz Üniversitesi, Genel Derslikler Binası, 3. Kat, Gazimağusa

Gaziantep

Telefon: 0342 360 75 22

E-Posta: gaziantep@aiesec.org.tr

Adres: Güneykent Mahallesi, 102219. Sk. No:14, 27470 Şahinbey/Gaziantep

İstanbul

Telefon: 0212 293 88 36

E-Posta: istanbul@aiesec.org.tr

Adres: Tomtom Mahallesi, No:16/4, Nur-i Ziya Sk., 34433 Beyoğlu/İstanbul

İstanbul Asya

Telefon: 0216 348 02 12

E-Posta: istanbul-asia@aiesec.org.tr

Adres : Osmanağa Mahallesi, Söğütlüçeşme Cad No:33 D:10 K: 6, 34714 Kadıköy/İstanbul

İstanbul Batı

Telefon: 0537 514 36 36

E-Posta: istanbul-west@aiesec.org.tr

Adres: Kartaltepe Mah. Pembe Ay Sk. Huzur Apt. No:30 D:1 Bakırköy/İncirli/İstanbul

İzmir

Telefon: 0232 464 38 88

E-Posta: izmir@aiesec.org.tr

Adres: Alsancak Mahallesi, Kıbrıs Şehitleri Cd. Kervan Apt. No:7/9, 35170
Konak/İzmir

Kocaeli

Telefon: 0262 331 84 21

E-Posta: kocaeli@aiesec.org.tr

Adres : Karabaş Mahallesi Şehit Musa Sokak Doruk Apartmanı No:15 D:5-6, 41200 İzmit/Kocaeli

Sakarya

Telefon: 0538 540 70 47

E-Posta: sakarya@aiesec.org.tr

Adres: Sakarya Üniversitesi merkez kütüphane alt katı 105 numaralı oda, 54100 Serdivan/Sakarya

Trabzon

Telefon:

E-Posta: trabzon@aiesec.org.tr

Adres: Kalkınma Mahallesi, Farabi Cd. No:7, 61080 Ortahisar/Trabzon

Yalova

Telefon: 0226 812 18 72

E-Posta: yalova@aiesec.org.tr

Adres: Güneş Teknik Fevzi Çakmak Mah. Fırın Sk. No: 17/b Merkez/Yalova 77200

KONYA

Telefon:

E-Posta: konya@aiesec.org.tr

Adres: Hocahasan Sk. 11-9 Abdülaziz Mahallesi 42040, Meram