fbpx

Uluslararası Çalışan Desteği

DÜNYA’NIN HER YERİNDEN GENÇ YETENEKLERİ İŞE ALIN

AIESEC, uluslararası yetenek havuzumuzdan doğru adayı bulmak ve getirmek için şirketler, start-up ve STK’lar gibi çeşitli kuruluşlara yetenek çözümleri sunar.

ULUSLARARASI ÇALIŞAN DESTEĞİ SÜRECİ

Zamanınız size kalsın, adaylara en doğru kaynaktan ve en kolay yoldan ulaşın.

 • AIESEC İLE TANIŞIRSINIZ

  Firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda iş tanımlarını belirlemek için ziyaretinize gelerek tüm beklentilerinizi alıyoruz.

 • ADAY ARAŞTIRMASI

  Firmanızın taleplerine göre daha doğru insana ulaşmak için sizleri AIESEC sisteminde gösteriyor ve başvuruları almaya başlıyoruz.

 • VİZE VE YASAL İŞLEMLER

  AIESEC davet mektupları ve konsolosluk görüşmeleri ile vize işlemleri artık daha rahat. Özel AIESEC Çalışan Vizesi adı altında gelen çalışanlar 1 yıl süre ile çalışma izinlerinden muaf olmaktadırlar.

 • MÜLAKATLAR

  Gerektiği zaman, ön mülakatlar ile stajyerlere yol gösterilerek, firmanın iş tanımlarına uygun stajyerler hedeflenir. Daha sonra adaylar sizlere yönlendirilir. Kendi talepleriniz doğrultusunda adayı değerlendirecek mülakatı yaparsınız.

 • ÇALIŞAN DESTEĞİ

  Çalışanlarımızın kültürel şok dediğimiz olayı kolay atlatmaları için gerekli ekipmanlar ve düzenli fiziksel toplantılar AIESEC yetkilileri tarafından kendileri ile yapılmaktadır.

Uluslararası Çalışan Desteği Başvuru Formu

aiesec.org.tr/aydinlatma

KURUMUNUZA ULUSLARARASI ÖĞRETMENLERİ GLOBAL TEACHER PROGRAMI İLE KAZANDIRABİLİR VE AIESEC AVANTAJLARIYLA SEKTÖRDE İKİ ADIM ÖNE ÇIKABİLİRSİNİZ!

Pratik İşe Alım
Süreçleri

Uluslararası genç liderlerimizle okulunuza farklı perspektifler kazandırıp, öğrencilerinizin yabancı dil öğrenme motivasyonunu ve potansiyelini arttırın.

Kurumunuzda Uluslararası
Perspektif

Yenilik yapan her başarılı eğitim kurumunun arkasında genç ve parlak fikirler bulunmaktadır. AIESEC’le dünyanın dört bir yanından eğitim kurumunuzun globalleşmesine izin verin.

Dinamik ve Uluslararası Bir Ortam

Uluslararası genç yeteneklerle kurumunuzu yeni trendlere ve Y jenerasyonuna göre geliştirebilirsiniz. Dinamik ve motivasyonu yüksek gençler firmanızda da enerjiyi arttıracaktır.

YURT DIŞINDAN GENÇ YETENEKLERİ AIESEC’LE İŞE ALIN.  SATIŞ, PAZARLAMA VE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ GİBİ ALANLARDA ŞİRKETİNİZİN İHTİYAÇLARINI KARŞILAYIN!

Kolay ve Uygun Fiyatlı
İşe Alım Süreçleri

Uluslararası stajyer istihdam etmenizi, sağladığımız CV havuzu, yasal ve lojistik desteklerle hem maddi hem de manevi olarak kolaylaştırıyoruz.

Gençliği
Etkinleştir

Uluslararası çeşitli ülkelerden gelecek olan deneyimli genç stajyerlerimizle firmanızın motivasyonunu ve enerjisini arttırıp, birlikte yaratıcı projelere imza atın.

İşyerinizi Uluslararası Kılın

Şirketinizi farklı ülkelerdeki genç, parlak fikirli liderlerimizle buluşturup,sizi uluslararası yetenek programımızla rakiplerinizin bir adım önüne geçiriyoruz.

ONLARCA FARKLI ÜLKEDEN GENÇ GÖNÜLLÜLERLE SÜRDÜRÜLEBİLİR KALKINMA AMAÇLARI VE SOSYAL SORUMLULUĞU DESTEKLEYEN ETKİLİ PROJELER YARATIN!

Küresel
Bakış Açısı

Dünya sorunlarını önemseyen gönüllülerimiz ekibinizi çok kültürlü ve yenilikçi özellikleriyle geliştirir.

Kolay
Süreçler

AIESEC sahip olduğu global ağıyla size gönüllüler bularak ülkeye ve kültüre alışma süreci boyunca onlara ve size destek sağlar.

Pozitif Etki
Yaratın

Toplumda yaratmak istediğiniz pozitif etki ve kültürlerarası etkileşim tutkulu ve istekli gönüllülerle her zamankinden daha kolay olacak.

GLOBAL PARTNERLERİMİZ

ULUSAL PARTNERLERİMİZ

TOP
Sayfa yükleniyor...