Uluslararası Çalışan Desteği

AIESEC TÜRKİYE

DÜNYA’NIN HER YERİNDEN GENÇ YETENEKLERİ İŞE ALIN

AIESEC, uluslararası yetenek havuzumuzdan iş için doğru adayı bulmak ve getirmek için şirketler, start-up ve STK’lar gibi çeşitli kuruluşlara yetenek çözümleri sunar. Sayafının en altında bulunan formumuz bakımdadır, kayıt bırakmak için aşağıdaki butonları kullanabilirsiniz.

ULUSLARARASI ÇALIŞAN DESTEĞİ SÜRECİ

Zamanınız size kalsın, adaylara en doğru kaynaktan en kolay yoldan ulaşın.

 • AIESEC İLE TANIŞIRSINIZ

  Ziyaretinize gelerek firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda iş tanımlarını beraber belirliyoruz. Tüm beklentilerinizi alıyoruz.

 • ADAY ARAŞTIRMASI

  Firmanızın taleplerine göre daha doğru insana ulaşmak için AIESEC sisteminde sizleri gösteriyoruz ve başvuruları almaya başlıyoruz.

 • VİZE VE YASAL İŞLEMLER

  AIESEC davet mektupları ve konsolosluk görüşmeleri ile vize işlemleri artık daha rahat. Özel AIESEC Çalışan Vizesi adı altında gelen çalışanlar 1 yıl süre ile çalışma izinlerinden muaf olmaktadırlar.

 • MÜLAKATLAR

  Gerektiği zaman, ön mülakatlar ile stajyerlere yol gösterilerek, firmanın iş tanımlarına uygun stajyerler hedeflenir. Daha sonra sizlere yönlendirerek kendi talepleriniz doğrultusunda adayı değerlendirecek mülakatı yaparsınız.

 • ÇALIŞAN DESTEĞİ

  Çalışanlarımızın kültürel şok dediğimiz olayı kolay atlatmaları için gerekli ekipmanlar ve düzenli fiziksel toplantılar AIESEC yetkilileri tarafından kendileri ile yapılmaktadır.

KURUMUNUZA YABANCI ÖĞRETMENLERİ GLOBAL TEACHER PROGRAMI İLE KAZANDIRABİLİR VE AIESEC ARTILARIYLA SEKTÖRDE İKİ ADIM ÖNE ÇIKABİLİRSİNİZ!

Pratik İşe Alım
Süreçleri

Uluslararası genç liderlerimizle okulunuza farklı perspektifler kazandırıp, öğrencilerinizin yabancı dil öğrenme motivasyonunu ve potansiyelini arttırın.

Kurumunuzda Uluslararası
Perspektif

Yenilik yapan her başarılı eğitim kurumunun arkasında genç ve parlak fikirker bulunmaktadır, AIESEC’le dünyanın dört bir yanından eğitim kurumunuzu globalleştirmesine izin verin.

Dinamik ve Uluslararası Bir Ortam

Uluslararası genç yeteneklerle kurumunuzu yeni trendlere ve Y jenerasyonuna göre geliştirebilirsiniz. Dinamik ve motivasyonu yüksek gençlerle firmanızda da enerjiyi arttıracaktır.

YURT DIŞINDAN GENÇ YETENEKLERİ AIESEC’LE İŞE ALIN VE SATIŞ, PAZARLAMA VE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ GİBİ ALANLARDA ŞİRKETİNİZİN İHTİYAÇLARINI KARŞILAYIN!

Kolay ve Uygun Fiyatlı
İşe Alım Süreçleri

Sağladığımız CV havuzu, yasal ve lojistik desteklerle, yabancı stajyer istihdam etmenizi hem maddi ve hem manevi olarak kolaylaştırıyoruz.

Gençliği
Etkinleştir

Uluslararası çeşitli ülkelerden gelecek olan deneyimli genç stajyerlerimizle firmanızın motivasyonunu ve enerjisini arttırıp, birlikte yaratıcı projelere imza atın.

İşyerinizi Uluslararası Kılın

Şirketinizi farklı ülkelerdeki genç, parlak fikirli liderlerimizle buluşturup,sizi uluslararası yetenek programımızla rakiplerinizin bir adım önüne geçiriyoruz.

ONLARCA FARKLI ÜLKEDEN GENÇ GÖNÜLLÜLERLE SÜRDÜRÜLEBİLİR KALKINMA AMAÇLARI VE SOSYAL SORUMLULUĞU DESTEKLEYEN ETKİLİ PROJELER YARATIN!

Küresel
Bakış Açısı

Dünya sorunlarını önemseyen gönüllülerimiz ekibinizi çok kültürlü ve yenilikçi özellikleriyle geliştirir.

Kolay
Süreçler

AIESEC hem global ağıyla size gönüllüler bulur hem de onların ülkeye ve kültüre alışma süreci boyunca kendilerine ve size destek sağlar.

Pozitif Etki
Yaratın

Toplumda yaratmak istediğiniz pozitif etki ve kültürlerarası etkileşim tutkulu ve istekli gönüllülerle her zamankinden kolay olacak.

GLOBAL PARTNERLERİMİZ

ULUSAL PARTNERLERİMİZ

TOP