fbpx

Şubelerimiz

Genel Merkez | İstanbul

Adres: Tomtom Mah. Postacılar Sk. Şaup Ap. Daire:1 Beyoğlu / İSTANBUL

0212 252 1200 | 0212 293 8165

(Genel merkez telefon hattından programlarla alakalı bilgilendirme yapılmamaktadır.)

Adana
Telefon:

0545 744 57 82

E-posta:

adana@aiesec.org.tr

Adres:

Güzelyalı Mah 81042 Sk No:18 Kat:1 Çukurova/Adana

Ankara
Telefon:

0312 213 94 25

E-posta:

ankara@aiesec.org.tr

Adres:

Cengiz Han Cd. 36. Sk. No:24 Bahçelievler / ANKARA

Antalya
Telefon:

0545 243 73 23

E-posta:

antalya@aiesec.org.tr

Adres:

Kızılsaray mah. Yener Ulusoy Bulv. Pırıltı İş Merkezi Kat:2 Muratpaşa / Antalya

Bursa
Telefon:

0224 223 87 80

E-posta:

bursa@aiesec.org.tr

Adres:

Beşevler Mahallesi Yıldırım Caddesi No:278 Pars Apartmanı Kat:4 Daire:7

Denizli
Telefon:

0258 999 19 53

E-posta:

denizli@aiesec.org.tr

Adres:

Altıntop Mahallesi, 837 Sokak Kızılhisar Apartmanı no:14 kat:3 daire:6 Merkezefendi/Denizli

Eskişehir
Telefon:

0222 220 24 38

E-posta:

eskisehir@aiesec.org.tr

Adres:

Hoşnudiye Mahallesi Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Caddesi Dönem Apartmanı Kat:7 No:26, Tepebaşı, Eskişehir

Doğu Akdeniz
Telefon:

0533 842 24 10

E-posta:

doguakdeniz@aiesec.org.tr

Adres:

Doğu Akdeniz Üniversitesi, Genel Derslikler Binası, 3. Kat, Gazimağusa

Gaziantep
Telefon:

0342 360 41 60

E-posta:

gaziantep@aiesec.org.tr

Adres:

Güneykent Mahallesi 102242. Sokak Ali Kiraz Sitesi B Blok No:3/B/01 Şahinbey Gaziantep

İstanbul
Telefon:

0212 293 88 36

E-posta:

istanbul@aiesec.org.tr

Adres:

Tomtom Mahallesi, No:16/4, Nur-i Ziya Sk., 34433 Beyoğlu/İstanbul

İstanbul Asya
Telefon:

0216 348 02 12

E-posta:

istanbul-asia@aiesec.org.tr

Adres:

Osmanağa Mahallesi, Söğütlüçeşme Cad No:33 D:10 K: 6, 34714 Kadıköy/İstanbul

Batı İstanbul
Telefon:

0212 571 16 17

E-posta:

istanbul-west@aiesec.org.tr

Adres:

İzzettin Çalışlar Caddesi, Barbaros Hayrettin Sokak, Kalyon Apartmanı, No:2, Daire:13 Bahçelievler/İSTANBUL

İzmir
Telefon:

0232 464 38 88

E-posta:

aiesec.izmir@aiesec.net

Adres:

Alsancak Mahallesi, Kıbrıs Şehitleri Cd. Kervan Apt. No:7/9, 35170 Konak/İzmir

Kocaeli
Telefon:

0262 331 84 21

E-posta:

kocaeli@aiesec.org.tr

Adres:

Karabaş Mahallesi Şehit Musa Sokak Doruk Apartmanı No:15 D:5-6, 41200 İzmit/Kocaeli

Konya
Telefon:

0543 499 6410 

E-posta:

konya@aiesec.org.tr

Adres:

Sahibata mah. Hocahasan sk. No:2/23 Meram/ Konya

Sakarya
Telefon:

0543 875 55 93

E-posta:

sakarya@aiesec.org.tr

Adres:

İstiklal Mah. 387. Sok. No:2 Serdivan/Sakarya

Trabzon
Telefon:

0534 223 21 60

E-posta:

trabzon@aiesec.org.tr

Adres:

Kalkınma Mahallesi, Farabi Cd. No:9, 61080 Ortahisar/Trabzon

Kütahya
Telefon:

0536 973 94 64

E-posta:

kutahya@aiesec.org.tr

Adres:

Isparta
Telefon:

0531 842 71 88

E-posta:

isparta@aiesec.org.tr

Adres:

Samsun
Telefon:

0530 862 89 55

E-posta:

samsun@aiesec.org.tr

Adres:

Mimarsinan, İsmet İnönü Blv. No:149, 55900 Atakum/Samsun

TOP
Sayfa yükleniyor...