fbpx

Şubelerimiz

Genel Merkez | İstanbul

Adres: Tomtom Mah. Postacılar Sk. Şaup Ap. Daire:1 Beyoğlu / İSTANBUL

0212 252 1200 | 0212 293 8165

(Genel merkez telefon hattından programlarla alakalı bilgilendirme yapılmamaktadır.)

Adana
Telefon:

0537 268 77 57

E-posta:

adana@aiesec.org.tr

Adres:

Reşatbey Mah. 62017 Sk. No:30 1/1 Seyhan/Adana

Ankara
Telefon:

0312 213 94 25

E-posta:

ankara@aiesec.org.tr

Adres:

Bahçelievler Mah. Cengizhan Cad. 36. Sok. No:24, Çankaya/Ankara

Antalya
Telefon:

0545 243 73 23

E-posta:

antalya@aiesec.org.tr

Adres:

Kızılsaray mah. Yener Ulusoy Bulv. Pırıltı İş Merkezi Kat:2 Muratpaşa / Antalya

Bursa
Telefon:

0224 223 87 80

E-posta:

bursa@aiesec.org.tr

Adres:

Konak Mahallesi Seçkin Sok. 23/1 Dernekler Yerleşkesi Nilüfer/Bursa

Denizli
Telefon:

0258 999 19 53

E-posta:

denizli@aiesec.org.tr

Adres:

Altıntop Mah. 837 Sok. Kızılhisar Apt. No:14 Kat:3 Daire:6 Merkezefendi/Denizli

Eskişehir
Telefon:

0222 220 24 38

E-posta:

eskisehir@aiesec.org.tr

Adres:

Hoşnudiye Mahh. Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Cad. Dönem Apt. Kat:7 No:26, Tepebaşı, Eskişehir

Doğu Akdeniz
Telefon:

0392 630 11 33

E-posta:

doguakdeniz@aiesec.org.tr

Adres:

Doğu Akdeniz Üniversitesi, Genel Derslikler Binası, 3. Kat, Gazimağusa

Gaziantep
Telefon:

0342 360 41 60

E-posta:

gaziantep@aiesec.org.tr

Adres:

Güneykent Mahallesi 102242. Sok. Ali Kiraz Sitesi B Blok No:3/B/01 Şahinbey/Gaziantep

İstanbul
Telefon:

0212 293 88 36

E-posta:

istanbul@aiesec.org.tr

Adres:

Tomtom Mahallesi, No:16/4, Nur-i Ziya Sk., 34433 Beyoğlu/İstanbul

İstanbul Asya
Telefon:

0216 348 02 12

E-posta:

istanbul-asia@aiesec.org.tr

Adres:

Osmanağa Mah. Söğütlüçeşme Cad. No:33 D:10 Kadıköy/İstanbul

Batı İstanbul
Telefon:

0543 479 05 60

E-posta:

istanbul-west@aiesec.org.tr

Adres:

İzmir
Telefon:

0232 464 38 88

E-posta:

aiesec.izmir@aiesec.net

Adres:

Alsancak Mahallesi, Kıbrıs Şehitleri Cd. Kervan Apt. No:7/9, 35170 Konak/İzmir

Kocaeli
Telefon:

0262 331 84 21

E-posta:

kocaeli@aiesec.org.tr

Adres:

Karabaş Mah. Şehit Musa Sok. Doruk Apt. No:15 D:5-6 İzmit/Kocaeli

Konya
Telefon:

0543 499 6410 

E-posta:

konya@aiesec.org.tr

Adres:

Sahibata Mah. Hocahasan Sok. No:2/23 Meram/ Konya

Sakarya
Telefon:

0264 211 52 35

E-posta:

sakarya@aiesec.org.tr

Adres:

Semerciler Mah. Atatürk Bulvarı Sok. No:26 Daire:404 Adapazarı/Sakarya

Trabzon
Telefon:

0506 988 29 61

E-posta:

trabzon@aiesec.org.tr

Adres:

Cumhuriyet Mah. Temel Sok. No 7-3 61050 Ortahisar/Trabzon

Kütahya
Telefon:

0536 973 94 64

E-posta:

kutahya@aiesec.org.tr

Adres:

Isparta
Telefon:

0544 345 57 87

E-posta:

isparta@aiesec.org.tr

Adres:

Samsun
Telefon:

0505 018 60 37

E-posta:

samsun@aiesec.org.tr

Adres:

Mimarsinan, İsmet İnönü Blv. No:149, 55900 Atakum/Samsun

TOP
Sayfa yükleniyor...