sol noktalar sağ noktalar Kurumunuza yabancı öğretmenleri Global Teacher programı ile kazandırabilir ve AIESEC artılarıyla sektörde iki adım öne çıkabilirsiniz!
global teacher

Kurumunuza yabancı öğretmenleri Global Teacher programı ile kazandırabilir ve AIESEC artılarıyla sektörde iki adım öne çıkabilirsiniz!

Pratik İşe Alım Süreçleri

Uluslararası genç liderlerimizle okulunuza farklı perspektifler kazandırıp, öğrencilerinizin yabancı dil öğrenme motivasyonunu ve potansiyelini arttırın.

Kurumunuzda Uluslararası
Perspektif

Yenilik yapan her başarılı eğitim kurumunun arkasında genç ve parlak fikirker bulunmaktadır, AIESEC'le dünyanın dört bir yanından eğitim kurumunuzu globalleştirmesine izin verin.

Dinamik ve Uluslararası Bir Ortam

Uluslararası genç yeteneklerle kurumunuzu yeni trendlere ve Y jenerasyonuna göre geliştirebilirsiniz. Dinamik ve motivasyonu yüksek gençlerle firmanızda da enerjiyi arttıracaktır.

sol noktalar sağ noktalar Yurt dışından genç yetenekleri AIESEC'le işe alın ve satış, pazarlama ve bilgi teknolojileri gibi alanlarda şirketinizin ihtiyaçlarını karşılayın!
global talent

Yurt dışından genç yetenekleri AIESEC'le işe alın ve satış, pazarlama ve bilgi teknolojileri gibi alanlarda şirketinizin ihtiyaçlarını karşılayın!

Kolay ve Uygun Fiyatlı
İşe Alım Süreçleri

Sağladığımız CV havuzu, yasal ve lojistik desteklerle, yabancı stajyer istihdam etmenizi hem maddi ve hem manevi olarak kolaylaştırıyoruz.

Gençliği
Etkinleştir

Uluslararası çeşitli ülkelerden gelecek olan deneyimli genç stajyerlerimizle firmanızın motivasyonunu ve enerjisini arttırıp, birlikte yaratıcı projelere imza atın.

İşyerinizi Uluslararası Kılın

Şirketinizi farklı ülkelerdeki genç, parlak fikirli liderlerimizle buluşturup,sizi uluslararası yetenek programımızla rakiplerinizin bir adım önüne geçiriyoruz.

sol noktalar sağ noktalar Onlarca farklı ülkeden genç gönüllülerle sürdürülebilir kalkınma amaçları ve sosyal sorumluluğu destekleyen etkili projeler yaratın!
global volunteer

Onlarca farklı ülkeden genç gönüllülerle sürdürülebilir kalkınma amaçları ve sosyal sorumluluğu destekleyen etkili projeler yaratın!

Küresel
Bakış Açısı

Dünya sorunlarını önemseyen gönüllülerimiz ekibinizi çok kültürlü ve yenilikçi özellikleriyle geliştirir.

Kolay
Süreçler

AIESEC hem global ağıyla size gönüllüler bulur hem de onların ülkeye ve kültüre alışma süreci boyunca kendilerine ve size destek sağlar.

Pozitif Etki
Yaratın

Toplumda yaratmak istediğiniz pozitif etki ve kültürlerarası etkileşim tutkulu ve istekli gönüllülerle her zamankinden kolay olacak.

AIESEC ile tanışırsınız
AIESEC ile tanışırsınız

Ziyaretinize gelerek firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda iş tanımlarını beraber belirliyoruz. Tüm beklentilerinizi alıyoruz.

Mülakatlar
Mülakatlar

Gerektiği zaman, ön mülakatlar ile stajyerlere yol gösterilerek, firmanın iş tanımlarına uygun stajyerler hedeflenir. Daha sonra sizlere yönlendirerek kendi talepleriniz doğrultusunda adayı değerlendirecek mülakatı yaparsınız.

Aday Araştırması
Aday Araştırması

Firmanızın taleplerine göre daha doğru insana ulaşmak için AIESEC sisteminde sizleri gösteriyoruz ve başvuruları almaya başlıyoruz.

Vize ve Yasal İşlemler
Vize ve Yasal İşlemler

AIESEC davet mektupları ve konsolosluk görüşmeleri ile vize işlemleri artık daha rahat. Özel AIESEC Çalışan Vizesi adı altında gelen çalışanlar 1 yıl süre ile çalışma izinlerinden muaf olmaktadırlar.

Çalışan Desteği
Çalışan Desteği

Çalışanlarımızın kültürel şok dediğimiz olayı kolay atlatmaları için gerekli ekipmanlar ve düzenli fiziksel toplantılar AIESEC yetkilileri tarafından kendileri ile yapılmaktadır.

Uluslararası Çalışan Desteği Süreci

Uluslararası Çalışan Desteği Süreci

Zamanınız size kalsın, adaylara en doğru kaynaktan en kolay yoldan ulaşın.

GLOBAL PARTNERLERİMİZ

ULUSAL PARTNERLERİMİZ

Uluslararası Çalışan Desteğı Kayıt Formu

Açık Rıza Metni'ni okudum onaylıyorum.
Aydınlatma Metni'ni okudum onaylıyorum.
Çerez Politikaları'nı okudum onaylıyorum.