fbpx

Allianz

AIESEC TÜRKİYE

Geleceğimizin sigortası gençler için, Allianz Türkiye ve AIESEC güçlerini birleştirdi!

Dünyanın en büyük öğrenci organizasyonu AIESEC, 71 yıldır 128 ülkede öğrenci değişim programları uyguluyor; bu yolla toplumsal kalkınmaya ve ülkemizin insan kaynağı gelişimine katkı sağlıyor. Toplumun yaşam kalitesini artırmayı hedefleyen Allianz Türkiye, AIESEC’in stratejik partneri olarak staj yapmak ve profesyonel iş deneyimi elde etmek amacıyla yurt dışına giden gençlerimizin sigortacısı oluyor.

AIESEC Türkiye’de gönüllü olarak çalışan üniversite öğrencileri ise Allianz Türkiye Akademi’nin zengin sınıf içi ve online eğitimlerinden faydalanarak ihtiyaç duydukları konularda gelişim imkanı kazanıyor.

Diğer taraftan AIESEC gönüllülerine K.A.M.P Staj Programı kapsamında her yıl 3 kişililk kontenjan tanıyan Allianz Türkiye, Allianz Motto Müzik YouTube kanalı ve Allianz Kariyer sosyal medya hesaplarıyla da kurumun tanıtımına katkı sağlamayı hedefliyor. Tutkuyla yürüyen gençlerin yolu Allianz Türkiye’de kesişiyor…

ALLIANZ SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI

Yurt dışında bulunduğun süre boyunca yaşayacağın sağlık risklerine karşı Allianz Seninle!

 • GELECEK NESİLLERİ CESARETLENDİRMEK İÇİN VARIZ!

  Dünyanın en büyük sigorta ve varlık yönetim şirketi Allianz olarak, 70’den fazla ülkede gelecek nesillere ilham olmak ve onların yanında olmak için varız. Dünyanın en büyük öğrenci organizasyonu AIESEC ile işbirliği yapmaktan mutluyuz.

 • ATTIĞIN HER ADIMDA ALLİANZ SENİNLE.

  AIESEC aracılığıyla yaşayacağın yurt dışı deneyiminde ihtiyaç duyduğun her durumda yanındayız. Sunduğumuz seyahat sigortaları ile yurtdışında bulunduğun süre boyunca yaşayacağın sağlık risklerine karşı yayındayız.

 • BEKLENMEDİK SAĞLIK PROBLEMLERİNDE YAYINIZDAYIZ.

  Seyahatinizde yaşayacağınız ani rahatsızlık ve hastalıklarda tedaviniz, en yakın sağlık kuruluşuna ve taburcu olduktan sonra evinize ulaşmanız kapsam dahilindedir.

 • GENİŞ GÜVENCE KAPSAMI

  Seyahatin iptali, bagaj kaybı, uçuşun/aktarma uçuşunun kaçırılması, bagaj gecikmesi ve erken dönüş masrafları gibi bir çok teminat ile birlikte seyahatiniz boyunca Allianz güvencesi ile sizinleyiz.

 • ALLİANZ TÜRKİYE’Yİ TAKİP ET

  Allianz Türkiye hakkında daha fazla bilgi edinmek için websitesini ziyaret edebilir, sosyal medyada Allianz Türkiye, Allianz Kariyer ve Allianz Motto Müzik hesaplarını takip edebilirsin.

TOP
blank
Sayfa yükleniyor...