fbpx

Şubat Programınızda Bulunması Gereken İstanbul Etkinlikleri

blank

İstanbul; 4 farklı imparatorluğa ev sahipliği yapmış,üstüne milyonlarca hikaye sığdırmış, efsanelerle çalkalanmış, her bir notanın dantel ipliği gibi tane tane işlendiği bir ilham şehri.

E haliyle ilhamları ve bu gelişmişliği ile bize birçok etkinlik sunuyor. Günün her saatine, her iklimine uygun; uzunca soluklanacağınız, bazen kendi ilhamınızı bulabileceğiniz bir kapı açıyor bize. Bazen içine en derin duyguların var olduğu konserlerle, bazen Dali’nin bir resmine uzunca baktırıp, sizi içine çekerek veriyor ilhamını. Üzerine ayak basanları anmayı ihmal etmiyor her bir adımın hatırına, yaşatıyor yaşatılması gereken bir hikayeyi.

Bu hafta sizlere bu yedi tepenin üzerine kurulmuş, size farklı bir perspektif kazandıracağını ve seveceğinizi düşündüğümüz bir etkinlik listesi hazırladık.

7 Kocalı Hürmüz

Geçmişten günümüze gerek tiyatrosu,müzikali ile gerekse de en sevilen sanatçıların yer aldığı filmler olarak karşılaştığımız ‘ 7 Kocalı Hürmüz’ ; başrollerini Birce Akalay ve İlker Ayrık’ın paylaştığı tiyatro oyunu ile karşımızda olacak.

Türker İnanoğlu Maslak Show Center / 18 – 21 Şubat

Bilet: http://www.biletix.com/etkinlik-grup/133261936/ISTANBUL/tr

blank

!f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali

2002’den beri hayatımızda olan !f Istanbul Bagımsız Filmler Festivali,birçok ödül ile devam etmektedir. Türkiye başta olmak üzere komşu ülkelerde 30’dan fazla kente festival ettkinliği sağlıyor.

Her yıl İstanbul’da, Ankara’da ve İzmir’de Cinemaximum Sinemalarında Şubat ve Mart ayları içerisinde gerçekleştiriyor. Kültür-Sanat etkinliği olarak , sinema severlere farklı türleri buluşturan bu festivale katılmanızı öneririz.

Bilet: http://www.biletix.com/film-grup/142328335/TURKIYE/tr

blank

Istanbul Winter Dream

Vadi İstanbul Alışveriş Merkezinde ‘Kış Lunaparkı’ olarak geçen bu etkinlik, size yazın sıcaklığını yaşatarak,arkadaşlarınızla güzel vakit geçirmenizi sağlayacaktır.

Vadistanbul AVM / 11-25 Şubat

Bilet: http://www.biletix.com/etkinlik-grup/140212326/ISTANBUL/tr

blank

Blonde Redhead

Kazu Makino, Maki Takahashi ve İtalyan ikiz kardeşler Simone Pace ve Amedeo Pace tarafından kurulan grup, alternatif rock ve indie müziği size kendi yorumlarıyla sunan grup Türkiye’de hayranlarıyla buluşmayı bekliyor.

IF Performance Hall Beşiktaş / 20 Şubat

Bilet: http://www.biletix.com/etkinlik/VK303/ISTANBUL/tr

blank

Sertab’ın Müzikali

Güçlü sesi ve hiç bitmeyen enerjisi ile yıllardan beri hayatımıza müziği ile renk katmış olan Sertap Erener, bu sefer bu güzel müziğini oyunculuğu ile katarak, süre gelen döneminini bize en keyifli haliyle sunmaya hazırlanıyor.

UNIQ İstanbul / 21-23 Şubat

http://www.biletix.com/etkinlik-grup/136792558/ISTANBUL/tr

blank

Leonardo Da Vinci Expo: Dahi İstanbul’da

Rönesans döneminin en ünlü sanatçılarından, çoğu zaman gizemi ile nam salmış ünlü sanatçı Leonardo Da Vinci’nin birçok eseri yaklaşık bir ay boyunca İstanbul Expo’da sergilenecek. Belki de Mona Lisa’yı öyle bir göreceksiniz ki, yıllardan beri gelen sır, sizinle aydınlanacak.

İstanbul Expo

http://www.biletix.com/etkinlik-grup/135888663/ISTANBUL/tr

blank

Share Article
TOP
blank
Sayfa yükleniyor...