fbpx

Türkiye’de 2017 Yılında En Çok Yatırım Almış 4 Girişim

blank

Girişimcilik denilince herkesin aklında o yoğun çalışma temposundan, stresinden çok yatırım alma ve melek yatırımcılık geliyor. Her girişimin mutlaka ihtiyacı olan bu durumu 2017 yılında en yüksek rakamlarla kapatan 4 girişimi sizler için derledik!

Iyzico – 13 Milyon USD

Güvenli Online Ödeme Sistemleri ile bir çok firma ve girişimcinin ihtiyacını karşılayan bu girişim ilk olarak 2012 yılında İstanbul’da kuruldu. İnternet üzerinden güvenli ödemeyi kolaylaştıran sistemleri ile bir çok firmanın dikkatini çekerek hızlı ve güçlü bir büyüme elde ettiler.

girisimcilik

 

Sinemia – 5,5 Milyon TL

Üyelerinde sınırsız sinema bileti sağlayan özel bir sinema kulübü olarak hizmet veren bu girişim sinema severlerin hayatını kolaylaştırıyor. Abonelerine ekstra imkanlar sunan bu girişim sayesinde uygun fiyata tüm şehirlerdeki sinema salonlarında kolaylıkla film keyfinizi sürdürebilirsiniz!

Girisimcilik

 

Evreka – 2,7 Milyon TL

Yapay zeka ile akıllı şehirlerin kurulmasına öncülük edecek girişimlerden birisi olan Evreka, şehir içerisinde bulunan çöp konteynırlarının doluluk oranlarını içerisindeki sensörler sayesinde algılayarak, uzun dönem planlamada konteynırların dolum sürelerini tahmin ederek, atık toplama ekiplerine en uygun ve doğru rotayı çıkarıyor. Dijital çağda akıllı şehircilik konusunda geliştirmekte oldukları projeleri ile faaliyetlerine devam ediyorlar!

Girisimcilik

Fitwell – 2,3 Milyon TL

Kişisel fitness ve beslenme koçu olarak geliştirilen mobil uygulama sayesinde insanlara kişisel beslenme ve egzersiz programları yazarak, kişilerin daha bilinçli ve verimli spor yapabilmesini sağlıyor.

Girisim

 

 

Share Article
TOP
blank
Sayfa yükleniyor...