fbpx

Yazın Türkiye’de Gidebileceğiniz En Güzel Festivaller

blank

Yaz geliyor ve birçoğumuz tatil planları yapmaya bile başladı. Peki festivallere ne dersiniz? Hep beraber bir göz atalım!

1. Otostop Festivali 6- 8 Temmuz (Bursa)

blank

Bursa’nın Eşgel sahilinde düzenlenen etkinlik bu yıl ikinci kez düzenleniyor. Mottosu “hayatı kaçırmamak için yola çık” olan festival bütün otostop ve kamp severleri bekliyor. Aynı zamanda Cem Adrian vb. birçok sanatçı da bu festivalde sahne alacak.

2. Zeytinli Rock Festivali 29 Ağustos- 2 Eylül (Balıkesir)

blank

Türk Rock Müziğinin efsane olarak bilinen festivallerinden birinde vakit geçirmeye ne dersiniz? Yaklaşık 5 yıldır gerçekleşen festival 200binden fazla müzikseveri ağırlıyor.

3. Trakya Fest 19- 22 Temmuz (Tekirdağ)

blank

İstanbul’dan çok uzaklaşamam ama benim de tatile ihtiyacım var hem de müziği çok seviyorum diyorsan Trakya Fest tam senlik. 4 gün boyunca çeşitli sanatçılara ev sahipliği yapacak bu festival Erikli Sahil’de gerçekleşecek.

4. Bozcaada Caz Festivali 27-29 Temmuz (Bozcaada)

blank

Ben daha çok caz seviyorum rock pek bana göre değil diyorsan Bozcaada Caz Festivaline gidebilirsin. Ayazma Plajı’nın güzel denizi ve manzarası ile sakin ama eğlenceli bir tatil geçirebilirsin.

5. MilyonFest 13- 16 Eylül (İstanbul)

blank

Bu festival belki de İstanbul’da kalanlar için bir alternatif olabilir. Hem deniz, kum, güneşin tadını çıkarırken hem de dilediğin sanatçıyı dinleyebilirsin.

Tatil planları sana kalmış fakat planlarını yapmadan önce bu festivallere de bir göz at deriz!

Share Article

You may also like

TOP
blank
Sayfa yükleniyor...