fbpx

BLUE FRIDAY NEDİR ?

blank

Blue Friday dediğimiz aslında bir tür Black Friday indiriminin AIESEC versiyonu diyebiliriz. Peki neden Blue diyoruz? Blue dememizin asıl sebebi logomuzda mavi rengini kullanmamızdan kaynaklanmakta. Kısaca Blue Friday’in amacı AIESEC ürünlerinde belli bir oranda indirim olması. 

BLUE FRIDAY İNDİRİMİNDEN NEDEN YARARLANMALISIN ?

Hepimiz günümüzde kendimizi geliştirmeyi çok fazla istiyoruz son günlerde bu popülerlik ” Yurt dışında sosyal sorumluluk projeleri ya da yurt dışında kurumsal staj ve yurtdışında öğretmenlik imkanı” adı altında daha da artmakta ve biz AIESEC olarak bu imkanları Global Volunteer, Global Talent ve Global Teacher olarak zaten sürdürmekteyiz.

Kar amacı gütmeden toplum yararına ve kendi kişisel gelişimin için katılabileceğin sosyal sorumluluk projeleri seni hem dünyaya bakış açısı olarak geliştirecek hem farklı kültürleri tanıtıp, liderlik becerilerini geliştirerek dünya da bir etki yaratmana olanak sağlayacak ve bu deneyimleri Blue Friday adını verdiğimiz bir indirim oranı ile daha ucuza yapabilirsin! 

Uzmanlaşmak istediğin alanda belirli oranda  bir indirim sayesinde yurt dışında profesyonel bir tecrübe edinebilir, pratik bilgini teoriğe döküp yetkinliklerini geliştirebilirsin ve bu indirim sayesinde uluslararası çalışma ortamını deneyimleyip rakiplerinden bir adım öne geçebilirsin! Buna ek olarak çalıştığın yere yeni perspektifler kazandırıp hem kendini kültürünü tanıtıp, yeni bilgiler edinebilirsin. 

Instagram adresimizden Blue Friday güncellemelerini takip etmeyi unutma!

https://www.instagram.com/aiesecturkey/

PEKİ DETAYLAR NASIL ?

Blue Friday indirimi tüm kasım ayı boyunca geçerli olacak ve tüm ürünlerde %30 şeklinde uygulanıyor olacak. 

Peki sen bu indirim ile beraber gezerek öğrenebileceğin, toplum faydasına ve yararına etki ederek ve başka kültürlerini tanıyarak liderlik potansiyelini geliştirip dünyaya etki edebileceğin bir deneyim almak neden istemeyesin ki ?   

 

Share Article

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TOP
blank
Sayfa yükleniyor...