fbpx

Can Sıkıntınıza İlaç Olacak 5 Müthiş Mobil Oyun Önerisi

  • Home
  • Teknoloji
  • Can Sıkıntınıza İlaç Olacak 5 Müthiş Mobil Oyun Önerisi

Artık trend, PC ve konsol oyunlarından mobil oyunlara doğru kaymış durumda. Bu platformlarda popüler olan oyunların mobil versiyonları kısa bir süre sonra IOS ve Android sürümüyle kullanıcıyla buluşuyor.

Biz de sizler için mobil platformlarda oynayabileceğiniz harika 5 oyun önerisini listeledik.

1. Realm Defense

Burası, efsanevi savaşçıların en iyi strateji ve ilham verici saldırılarla krallığı korudukları büyülü ve fantastik bir dünya. Ölü şövalyelerle savaş ve ejder, buz kraliçesi, büyücü, şövalye ve diğer kadim savaşçılarla macera alanında omuz omuza çarpış!

 

2. Clash Royale

Arenaya girmek isteyenlere. Clash of Clans’in yaratıcılarından Royale’ler. En sevdiğin Clash karakterleri ve kat kat fazlasının başrolde olduğu gerçek zamanlı çok oyunculu bir oyun geliyor.
Bildiğin ve sevdiğin Clash of Clans birlikleri, büyüleri ve savunmaları ile birlikte Royale’leri içeren düzinelerce kartı topla ve yükselt. Royale’ler, prensler, şövalyeler, yavru ejderhalar ve daha fazlasından oluşuyor. Düşman kral ve prensesleri kulelerinden indirerek rakiplerini yen ve kupalar, taçlar ve arenada zafer elde et. Bir klan oluşturup kartlarını paylaş ve kendi savaş topluluğunu oluştur.

 

3. Traffic Racer

Kendi arabanızla gerçek hayatta yapmak isteyip de yapamadığınız yüksek hız ve tehlikeli makasları bu oyunda yapabilirsiniz. Traffic Racer, tüm bu adrenalini parmaklarınızın ucuna getiriyor.
Traffic Racer, göz alıcı grafiklere ve gerçekçi sürüş hissine sahip bir yarış oyunu. Oyunda amaç, yoğun trafikte olabildiğince hızlı sürerek en fazla mesafeyi kat etmek ve en yüksek skoru elde etmek. Tabi bu esnada trafikteki araçlara yakın mesafeli makaslar atmayı unutmayın. Yarışlardan kazandığınız paralarla arabanızı güçlendirebilir, yeni araçlar satın alabilirsiniz.

 

4. Mobile Legends: Bang Bang

Gerçek rakiplere karşı yepyeni bir güç gösterisinde arkadaşlarınıza katılın: Mobile Legends: Bang Bang . Favori kahramanınızı seçin ve arkadaşlarınızla birlikte mükemmel takımı oluşturun. 10 saniyelik eşleşmeler, 10 dakikalık savaşlar. Patikalarda, ormanlarda gezmek, kule saldırıları, takım savaşları gibi bilgisayardaki MOBA’nın ve aksiyon oyunlarının eğlencesini avucunuzun içinde olacak. E-Spor ruhunuzu besleyecek bir oyun.

 

5. A Word Kelime Oyunu

A Word klasik kelime oyunlarının aksine sizlere daha karmaşık ve eğlenceli bir oyun deneyimi yaşatır. Amaç, altıgen harflerden oluşan bulmacalar içerisinde verilen konuya uygun kelimeleri bulmak, puanları ve rozetleri toplamaktır. A Word ile kelime avlayıp, zeka ve beyin egzersizi yapabilirsiniz. A Word Kelime Oyunu, Türkçe kelime bulmaca ve sözcük oyunları seven herkes için tasarlanmıştır.

A Word Kelime Oyunu,size gittikçe zorlaşan tam 1500 bulmaca ve binlerce gizlenmiş kelime sunar. Oyun içerisinde ilerledikçe kilitli olan başarıları açabilir, arkadaşlarınızla puan tablosunda yarışabilir veya 18 farklı rozeti aşama aşama kazanabilirsiniz.

Share Article
TOP
Sayfa yükleniyor...