fbpx

THY’nin Gelmiş Geçmiş En İyi 11 Reklam Filmi

blank

Türk Hava Yolları’ndan Birbirinden Yaratıcı Reklam Filmleri

Türk Hava Yolları hem çalışma kalitesi hem de kampanya çalışmaları ile birçok kez gündeme gelmeye devam ediyor. Yolcularını diğer firmalara oranla daha fazla yere uçuran Türk Hava Yolları’nın şimdiye kadar yapmış olduğu gelmiş geçmiş en iyi 11 reklam filmini sizlerle buluşturacağız.

1. Bu Gurur Hepimizin

THY – Bu Gurur Hepimizin

2012 Yılında yayınladığı reklam filmi, dünyanın farklı yörelerinden insanlar ve farklı enstrümanlar eşliğinde istiklal marşımıza güzel bir yorum katmış. Hazırlanan reklam filmi, izleyenleri keyiflendiriyor.

2. A True Success Story (Gerçek Bir Başarı Hikayesi)

THY -A True Success Story | Gerçek Bir Başarı Hikayesi

2013 yılında Safiye Ademoğlu’nun hikayesini konu alan THY. İnanmanın ve başarmanın gücünü bir kez daha konu ederek güzel bir çalışma gerçekleştirmiş. Ayrıca kadınların her alanda olduğunu herkese hatırlatmış.

3. Hayal Edince

THY – Hayal Edince

23 Nisan’da 2014’te yayına giren reklam izleyenlerin gözlerini sulandıracak cinsten. 4 köy çocuğunun uçakları izlemesi ve köylerine bir iniş pisti yapmaları ile başlayan reklam sonunda ise Iğdır Havaalanına iniş ile bitiyor. Çocukların istersek olur dedikleri yerde bir umut yeşeriyor.

4. Babalar Günü

THY – A Milli Kadın Basketbol Takımı Babalar Günü

THY’nın 2017’de ki Türkiye- Letonya Hazırlık maçı sonrasında A Milli Kadın Basketbol Takımımıza bir sürprizi vardı. Takımımızın Babalarından duygulandırıcı ve sevgi dolu bir video gösterime giriyor. Babalar Günün’de Babalar kızlarının yanında. 🙂

5. 85. Yıl

THY – 85. Yıl Reklamı

85. Yılında, yaşanmış olaylardan alıntı yaparak, film tadında bir reklam filmi paylaşan THY 2018 yılında dikkatleri üzerine çekti.  Reklam THY‘nin 1947 yılında yurt dışına yaptığı ilk uçuşla başlıyor ve 1974 Kıbrıs Barış Harekatı2002 Dünya KupasıMilli Takımı’mızın dönüşü ve son olarak da uçakta doğan bir bebeğin sesleri ile sahneyi kapatıyor.

6. Hayat Yolculuğumuzun Pilotları

THY – Hayat Yolculuğumuzun Pilotları

24 Kasım Öğretmenler Günü’nde kurum bünyesinde uzun yıllar öğretmen pilot olarak görev yapan Selahattin Onan için, yolcu olarak yer aldığı uçakta duygulandıran bir etkinliğe imza attı. Selahattin Onan, hakkında ki yorumları öğrencilerinden dinliyor ve oğlunun konuşması ile duygusal bir kapanış gerçekleşiyor. THY “Hayat yolculuğumuzun pilotları öğretmenlerimizin, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlarız” mesajıyla herkesi derinden etkilemeyi başarıyor.

7. Step On Earth

THY – Step On Earth

3 ay önce dünyanın en çok ülkesine uçan hava yolu olduğunu vurgulayan bir reklam filmi ile karşımıza çıkan THY. #StepOnEarth (Dünya’ya Adım At) Hashtag’ i ile ilgileri üzerine toplamayı başarıyor.

8. 5 Duyu

THY – 5 Duyu

THY küresel alanda marka gücünü yeni reklam filminde oynayan ve ABD’de yaşayan ünlü Türk cerrah Dr. Mehmet Öz ile zireye taşıdı. Dr. Öz’ün de baş rolünde bulunduğu kısa reklam filmi çok dikkat çekti. ABD’de her yıl en çok izlenen televizyon programı olan ve 2018’de 52’ncisi düzenlenen Amerikan futbolu final mücadelesi Super Bowl sırasında gösterildi.

9. Ana Menü

THY- Ana Menü

THY Euro 2016 öncesi Millî Takım’ımızı bu eşsiz lezzetle buluşturan unutulmaz bir sürpriz hazırlayarak. Futbolcularımıza annelerinin yaptıkları yemekleri sundu, onların sevgisini ve desteğini yanlarında hissetmelerini sağlayarak tekrar insanları duygulandırmayı başardı.

10. World’s Biggest Flag in The Skies

World’s Biggest Flag in The Skies

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışının 100. Yıl şerefine Dünyanın en büyük Türk Bayrağını Türkiye Hava Sahasının ortasına çizerek tüm dikkatleri üzerine çeken THY. Tarihi bir gösteri sergileyerek hafızalara kazındı.

11. Tarihi Yolculuk

#TarihiYolculuk

THY ile 19 Mayıs’ta Tarihi Yolculuk için hazırlanan hatıra biletinizi almayı unutmayın! THY bu seferde harika bir kampanyaya imza attı. Türk Hava Yolları; 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı‘na özel “TK1919” sefer sayılı uçuş için www.tarihiyolculuk.com adlı bir site hazırladı. Ve bu site sayesinde kendi adınıza hazırlanan bir hatıra biletine sahip olabiliyorsunuz.

blank

www.tarihiyolculuk.com sitesine girenler İstanbul’dan Samsuna giden #TK1919 uçuş numaralı uçağa hatıra biletlerini aldılar. Uçuşta 9 Milyondan fazla yolcu yer aldı.

Share Article

You may also like

TOP
blank
Sayfa yükleniyor...