fbpx

La Casa De Papel’in Berlin’i Hakkında Bilinmeyenler

  • Home
  • Genel
  • La Casa De Papel’in Berlin’i Hakkında Bilinmeyenler
blank

Sanırım bu yazıyı okurken arka fonda Ciao Bella şarkısını dinlemelisiniz. Şimdi disiplinli, egoist ve şüphesiz ki adeta bir kale gibi ayakta duran Berlin, gerçekten hayatında neler yapıyor ve nasıl bir insan?

İşte karşınızda, Pedro Alonso.

    1. 21 Haziran 1971 , Vigo, Pontevedra, Galicia, İspanya doğumlu.

blank

   2. Boyu 1.81’dir. Gözleri ise kehribar rengidir.

blank

   3. Oyunculuk kariyerinin yanında resim sanatıyla da ilgilidir ve birçok çalışması bulunmaktadır. Sık sık instagram hesabından bunları paylaşmaktadır.

blank

   4. İspanya’nın en prestijli okulu olan Kraliyet Dramatik Sanat Lisesi’nden mezun oldu. Daha sonra ise Teatro de la Danza’da ise eğitimini tamamlamıştır ve burada dersler vermeye başlamıştır.

blank

  5. 1997 yılında Todos los Hombres Sois Iguales (Tüm Erkekler Aynıdır) adlı televizyon dizisi ile oyunculuğa profesyonelce başlamıştır.

blank

  6. 2011 Gran Hotel adlı dizide Diego karakterini canlandırmış ve tüm İspanya’da tanınmaya başlamıştır.

blank

  7. Televizyon ekranlarının dışında ise Pedro Alonso, tiyatro sahnelerinin tozunu attırmaya devam etmektedir. Tüm dünyada da tanınan La Fura dels Baus ekibinin bir parçası olmuştur.Tiyatro tutkusunu kendi şirketi Grupo dom ile devam ettiren başarılı oyuncu dünya çapında edindiği bu ünüyle tiyatroyu da ihmal etmeyeceğini dile getirmiştir.

blank

   8. 2016 yılında Ursula Corbero (Tokyo) ile birlikte La Embajada’da yer almıştır.

blank

   9.  2017 yılında dünyaca ün yapmasını sağlayacak La Casa De Papel adlı dizide Berlin karakterini canlandırmıştır.

blank

10.  23 yıllık oyunculuk kariyerine sahip olan Pedro Alonso, kötü karakterli rollerde oynamayı sevdiğini, belirtmiştir. Berlin’i bir şamana benzettiğini ifade etmiştir.

blank

Share Article
TOP
blank
Sayfa yükleniyor...