fbpx

Hayatınızı Değiştirecek 4 Büyük Deneyim

  • Home
  • Genel
  • Hayatınızı Değiştirecek 4 Büyük Deneyim
blank

Hangimiz kendimizi geliştirirken, bunu bir de yurt dışında yapmak istemeyiz ki? Hele bir de bu gelişim ile beraber çevremize de etki edebileceksek, ne şanslıyız!

AIESEC Türkiye olarak sizlere hayatınızın macerasını yaşatacak yurt dışı programlarımızı derledik.

AIESEC ile Global Volunteer

AIESEC Global Volunteer ile yurdışına giden öğrencilerGlobal Volunteer, Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarına katkı sağlayan uluslararası en büyük gençlik programıdır. Dünya sorunlarına etki etmek isteyen gençlere liderlik becerileri kazandırmak, böylece bireysel etki alanlarını genişletmek için tasarlanmış kültürlerarası bir tecrübedir.

Global Volunteer ile eşi benzeri olmayan bir kültürlerarası tecrübe edinmenin yanı sıra, günlük hayatındaki aktivitelerle yabancı dilini geliştirebilirsin. Tüm süreç boyunca kazanacağın yetkinlikler bir yana, hayatın boyunca sürecek dostluklar edinebilirsin. Global Volunteer programı hakkında detaylı bilgi almak için https://aiesec.org.tr/global-volunteer sayfamızı ziyaret et!

Haydi gel beraber Yiğit’in tecrübesini dinleyelim.

AIESEC ile Global Talent

Global Talent, üniversite öğrencileri veya mezun gençlerin uzmanlaşmak istedikleri alanlara uygun olarak yurt dışında profesyonel bir tecrübe edinmelerini amaçlayan uluslararası bir programdır. Teorik bilginin pratiğe döküldüğü Global Talent ile adaylar start-up, iş geliştirme merkezleri ve uluslararası firmalarda yetkinliklerine uygun olarak kazandıkları bu profesyonel tecrübenin yanında uluslararası bir çalışma ortamında bulunarak iş hayatında rakiplerinden bir adım öne geçerler.

Çalışacağınız firmaya farklı perspektifler katarak hem kendi kültürünüzü hem de kişisel yeterliliklerinizi göstererek, farklı alanlarda yeterliliklerinizi geliştirmenin yanı sıra, yepyeni bilgiler kazanacağınız bir tecrübe.Global Talent programı hakkında detaylı bilgi almak için  https://aiesec.org.tr/global-talent sayfamızı ziyaret et!

Haydi beraber Ece’nin tecrübesini dinleyelim

AIESEC ile Global Teacher

AIESEC Global Teacher ile yurtdışına gitmiş bir genç ve öğrencileriGlobal Teacher, öğretmenlik alanı öğrencileri veya bu alanda mezun olmuş gençlerin yurt dışındaki sivil toplum kuruluşları, eğitim kurumları veya uluslararası okullarda deneyim almaları için tasarlanmış 9-78 haftalık staj programlarıdır. Adaylar, gelişime açık ve uluslararası bir eğitim ortamında öğretme becerilerini uygulamalı geliştirecek fırsatlar edinirler. Kişisel gelişimin yanında, farklı bir kültürün toplumsal gelişimine katkıda bulunma ayrıcalığı kazanırlar.

Toplumsal gelişim için vazgeçilmez bir yeri olan öğretmenlik, AIESEC değerleriyle birleşiyor ve sizlere Global Teacher’ı sunuyoruz.

Öğretmenlik kariyerinizin ilk adımlarını yurt dışında atmanıza olanak veren Global Teacher ile beraber, farklı kültürler ve yaşam koşullarındaki insanlara eğitim anlayışınızı göstererek ufkunuzu geliştirebilir ve gelecekte çok büyük bir etkiye sahip olabilirsiniz.

Gelecekteki güçlü ve bilinçli nesillere etki etmek sizin elinizde!  Global Teacher programı hakkında detaylı bilgi almak için https://aiesec.org.tr/global-teacher sayfamızı ziyaret et!

AIESEC ile Global Host

AIESEC Global Host ile yurt dışına gitmiş gençlerTamam harika ancak yurt dışına gitmek için yeterli birikimim ya da zamanım yok diyenlerdenseniz, Global Host tam da size göre! Siz yurt dışına gitmeden, yurt dışını ayağınıza hatta evinize getiren bir program Global Host.

Hangi programı seçerseniz seçin, en önemlisi kendinize kendinizi geliştirecek olan fırsatı tanımak ve ilk adımı atmak! Global Host programı hakkında detaylı bilgi almak için https://aiesec.org.tr/global-host sayfamızı ziyaret et!

Share Article

Leave a reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TOP
blank
Sayfa yükleniyor...