fbpx

Seyahatseverler İçin Faydalı Olabilecek 5 Mobil Uygulama

  • Home
  • Seyahat
  • Seyahatseverler İçin Faydalı Olabilecek 5 Mobil Uygulama
blank

Sık sık yurt dışına seyahat edenler veya belki de ilk defa yurt dışına çıkacaklar için faydalı olabileceğini düşündüğümüz uygulamaları sıraladık!

Skyscanner

Öncelikle seyahatate gitmeden uçak bileti konusunda endişelerin varsa Skyscanner sana fazlasıyla yardımcı olacaktır. Hem en ucuzu hem de en kaliteli uçak biletlerini bu uygulamada bulabilirsin.

Airbnb

Uçak biletim tamam ama nerede kalacağım diye korkuyorsan AirBnB’yi kullanabilirsin. Kolay ve kullanışlı olan bu uygulama önceden kullanmış insanlarında yorumlarını barındırıyor.

Urbansurf

Gittiğiniz yerde yalnız kalmamanız adına küçük gruplarla kaynaşmanızı sağlayacak bir uygulama. Bu uygulama sayesinde yakınındaki kişilerle beraber vakit geçirebilirsin.

urbansurf ile ilgili görsel sonucu

 

Foodspotting

Bu uygulama ne yiyeceğinizi tavsiye ediyor. Bu tavsiyeler kişilerin yorum ve yükledikleri görsellere dayanıyor. Eğer gördüğünüz bir yemeği yemek isterseniz hemen restoran bilgisine de ulaşabiliyorsun.

foodspotting ile ilgili görsel sonucu

 

Bravolol

Yabancı diliniz yok diye yurtdışına çıkamazsınız diye bir kural yok. Bu uygulama sayesinde gittiğiniz yerin dilini bir nebze de olsun konuşabilirsin. Üstelik uygulama Türkçe ve aynı zamanda çevrimdışı da kullanılabiliyor. İnternetin olmadan da dil problemini çözebilirsin.

Ä°lgili resim

Bonus: Ben vejetaryenim veya veganım gittiğim yerde kendime uygun yemek bulamıyorum ve sorun yaşıyorum diyorsan “HappyCow” uygulamasından kendine uygun mekanları bulabilirsin.

Umarız seyahatlerinde bu uygulamalar sana yardımcı olur !

Share Article

You may also like

TOP
blank
Sayfa yükleniyor...